Jak ruszyć z miejsca? Dostęp do 21 webinarów w niższej cenie

Zdobądź dostęp do 21 odcinków programu "Skrzynka"

Jeśli chcesz mieć nagrania dotychczasowych programów nadawanych w grupie GroWings TV w jednym miejscu to zebrałam je dla Ciebie tutaj!

Zdobądź dostęp do 21 webinarów za 33, 21 zamiast za 51,66!


Ten zestaw materiałów jest dla Ciebie jeśli dotyczy Cię któraś z tych sytuacji:

  • nie masz konta na Facebooku lub rzadko z niego korzystasz
  • nie lubisz marnować czasu przeglądając media społecznościowe
  • wolisz mieć wszystko w jednym miejscu
  • nie chcesz tracić energii na wyszukiwanie nagranych programów na grupie na Facebooku
  • lubisz często wracać do merytorycznych treści


Czym jest program "Skrzynka"?

ŚRODA, 21.00: Program - Facebook Live “Skrzynka”.
“Otwieram” w tym programie różne skrzynki i omawiam jedną "rzecz", którą z nich wyciągam, przykładowo:


  • Skrzynka narzędziowa - zawiera narzędzia, dzięki którym możemy usprawniać nasze działania, rozprawić się z fałszywymi przekonaniami, które trzymają nas w miejscu, zaplanować działania i prawidłowo wyznaczać cele.
  • Skrzynia skarbów - pełna skarbów wyszperanych w Internecie, księgarniach i przeróżnych zakamarkach. Moje osobiste odkrycia - rzeczy oraz merytoryczne materiały, które pomagają mi porządkować sprawy na co dzień i rozwijać się.
  • Skrzynia biegów - jak włączyć wyższy bieg? Czyli jak nadać skalę swoim działaniom, pracować efektywniej i mieć zapas paliwa. Jak ruszać, by silnik nie zgasł? Jak zadbać o siebie oraz swój biznes lub karierę, zanim zapali się kontrolka. A może warto chwilowo wrzucić niższy bieg?
  • Skrzynka na listy - tu odpowiadam na Wasze pytania i wątpliwości. Co tydzień wybieram jedno pytanie, które od Was otrzymałam i udzielam na nie krótkiej odpowiedzi.
* Program“Skrzynka” w formie bezpłatnej jest dostępna TYLKO dla członków grupy przez cały czas po zakończeniu programu w zakładce VIDEO na stronie grupy GroWings TV. Materiały zebrane w Akademii są nagraniami programów na żywo przeprowadzonych w formie Facebook Live w niezmienionej formie (nie widać natomiast komentarzy uczestników).


Czego dotyczą poszczególne odcinki programu?

Skrzynka nr 1; 06.09.2017

PREMIEROWY ODCINEK! Był i szampan i wino Jest to program pod znakiem… WINA i osiągania CELÓW. A wszystkie wątki, które w nim poruszam mają nam pomóc działać skuteczniej w naszych biznesach i karierach! Co ma wspólnego wino z osiąganiem celów? Co możesz zrobić, by być postrzegany jako atrakcyjniejsza osoba? Odpowiedzi na te i inne ciekawe pytania znajdziesz w pierwszym odcinku programu “Skrzynka”!

"Skrzynka" nr 2; 13.09.2017

Cały odcinek jest pod znakiem OPINII - zarówno o nas samych (robimy ważne ćwiczenie!), jak id opinii innych o nas lub naszej firmie. Dzielę się w nim także kilkoma ważnymi wskazówkami dotyczącymi zdobywania skutecznie działających opinii/referencji.

“Skrzynka" nr 3; 20.09.2017

Ten program to mieszanka wybuchowa, bo w skrzyni skarbów nieźle namieszamy: wino, napój energetyzujący i leki… Dzielę się z Tobą kilkoma ważnymi wskazówkami dotyczącymi prawidłowego wyznaczania CEN oraz pracy z przekonaniami na temat PIENIĘDZY.

"Skrzynka" nr 4; 27.09.2017

Tym razem zastanawiamy się nad tym, co zrobić, by skutecznie i naturalnie sprzedawać oraz jakie proste zmiany mogą nam w tym pomóc. Omawiamy bardzo ważny NARZĘDZIE, które pomaga nam SPRZEDAWAĆ NATURALNIE i bez strachu.

"Skrzynka" nr 5; 04.10.2017

W tym programie mówimy między innymi o tym, dlaczego nie warto PANIKOWAĆ i co zrobić, kiedy wszystko się wali? Dzielę się także trzema prostymi technikach radzenia sobie ze STRESEM.

"Skrzynka" nr 6; 11.10.2017

W tym programie zajmujemy się budowaniem WIZJI oraz wyjaśniamy, kiedy NIE WARTO WIZUALIZOWAĆ. Otwieramy także skrzynię skarbów, w której dzielę się z Wami moimi znaleziskami.

"Skrzynka" nr 7; 18.10.2017

Odcinek ten upływa pod znakiem słówka “DLACZEGO” - o tym jak mądrze szukać źródłowych przyczyn problemów oraz z jakiego powodu warto odkryć swoje DLACZEGO. Zastanawiamy się także, dlaczego w czasie negocjacji cenowych łatwo wpadamy w pułapki.

“Skrzynka” nr 8; 25.10.2017

W tym programie zajmujemy się CZARNOWIDZTWEM i tym, w jaki sposób możemy je wykorzystać na swoją korzyść. Przyglądamy się również temu, czego najbardziej żałują ludzie. A żeby nie było tak smutno, to podkreślamy także o moc UŚMIECHU:)

“Skrzynka” nr 9; 01.11.2017

W tym programie mówimy o WIARYGODNOŚCI: Co się na nią składa, jak o nią zadbać i co zrobić, by przekuć nasze słabości w mocne strony? Polecę Ci ciekawe materiały do poczytania oraz podpowiem, co badania mówią na temat opinii o danym produkcie, czyli społecznym dowodzie słuszności.

“Skrzynka” nr 10; 08.11.2017

W tym programie mówię o PODEJMOWANIU DECYZJI - dzielę się z Tobą przydatnym narzędziem, którego sama używam oraz rekomenduję wartościowe materiały, które będą przydatne w procesie podejmowania przez Ciebie ważnych decyzji.

"Skrzynka" nr 11; 15.11.2017

Ten odcinek jest o TAJEMNICACH i ich zastosowaniach. Będzie w nim o… Niestety nic więcej nie powiem, bo w końcu ma być tajemniczo… Przygotuj kartkę i długopis oraz dobry humor!

“Skrzynka” nr 12; 22.11.2017

Ten odcinek jest o tym, że nasz mózg nieustannie się zmienia i powinniśmy pracować nad zmianą naszego NASTAWIENIA, ponieważ ta jedna zmiana może wpłynąć na całe nasze życie. Zastanowimy się także, co jest składnikiem sukcesu i czy TALENT jest przereklamowany?

"Skrzynka" nr 13; 29.11.2017

Ten odcinek jest o kolekcjonowaniu DOŚWIADCZEŃ i zmęczeniu przedmiotami oraz za dużym wyborem. O niedocenianiu prostoty i poszukiwaniu przez nas drogi do szczęścia poprzez chodzenie skomplikowanymi ścieżkami.

“Skrzynka: nr 14; 06.12.2017

W tym wydaniu programu mówimy o tym, że warto zmieniać PERSPEKTYWĘ i że czasami działanie na autopilocie może szkodzić. Poznasz pomocne techniki, które pomogą Ci podejmować łatwiej decyzje i skuteczniej działać na co dzień!

"Skrzynka" nr 15; 13.12.2017

W programie mówimy o tym, że warto być WIELKIM NA CO DZIEŃ oraz odkryć swój głos, po to, by pomagać odkrywać go innym. Każdy z nas jest BOHATEREM i dokonuje codziennych wyborów, które prowadzą nas do wielkości i to od nas w dużej mierze zależy, czy chcemy brać sprawy we własne ręce. Niestety, są też ludzie, którzy nie posiadają sumienia i powinniśmy się przed nimi bronić i zadbać przede wszystkim o siebie i swoje bezpieczeństwo.

Skrzynka” nr 16; 17.01.2017

Pierwszy w tym roku odcinek jest o ZAPRACOWANIU i o tym, dlaczego NIE WARTO ZARZĄDZAĆ CZASEM! Otworzymy skrzynkę z narzędziami, w której poznasz kilka prostych technik wspierających nas w uwolnieniu się z pułapki zapracowania. Podzielę się kilkoma skarbami i wrzucimy wyższy bieg. Tradycyjnie też odpowiem na jedno losowo wybrane pytanie od moich widzów.

“Skrzynka” nr 17; 24.01.2018

W tym odcinku zastanowimy się między innymi nad tym, jak stać się BEZKONKURENCYJNYM na rynku. Powiemy o tym, że warto w swoim biznesie pewne rzeczy dodawać i odejmować, a przede wszystkim szukać inspiracji w innych branżach, tworzyć produkty komplementarne i kształtować trendy!

“Skrzynka” nr 18; 31.01.2018

W tym odcinku poznajemy kilka prostych technik, które warto zastosować w sytuacjach, w których chcemy opanować chwilowe emocje i podjąć racjonalną decyzję. Podpowiadam również, jakie jedno pytanie warto sobie zadać w takiej sytuacji! Odpowiadam także, w jaki sposób wykonać wstępną analizę klienta.

“Skrzynka” nr 19; 07.02.2018

W tym odcinku zastanowimy się, z jakiego powodu PERFEKCJONIZM może nam szkodzić i w jaki sposób możemy zmienić nasze zachowania, by nam służyły, a nie nas krzywdziły. Powiemy o podstawowej strategii radzenia sobie z “chorym” perfekcjonizmem i skutecznych technikach, które mogą nam pomóc być bardziej zadowolonymi z siebie.

“Skrzynka” nr 20; 14.02.2018

Podczas tego programu powiemy o MIŁOŚCI, czyli o tym, jak ważne jest, by kochać siebie i nosić w sobie prawdziwe poczucie wewnętrznej siły i szczęścia. Zastanowimy się, jak sprawić, by aktywnie kształtować “szczęśliwy mózg”, który pomaga nam chłonąć dobro i przekuwać dobre doświadczenia w uzdrawiające “paliwo” dla naszego mózgu.

“Skrzynka” nr 21; 21.02.2018

W tym odcinku zajmiemy się dwoma sprawami, które przeszkadzają nam w ANALIZIE PROBLEMU i podjęciu prawidłowych decyzji! Zastanowimy się m.in jakie dwa słowa nam bardzo trudno wymówić i dlaczego tak się dzieje. Powiemy także, o tym, czego o rozwiązywaniu problemów może nas nauczyć mistrz jedzenia hot dogów i z jakiego powodu warto o zapytać o prognozy polityczne i gospodarcze szympansa, zamiast eksperta

Zacznij już TERAZ!Materiały, do których otrzymujesz dostęp:Program "Skrzynka" - odcinki: 1 - 7
Pierwsze 7 odcinków programu "Skrzynka" nadawanego w grupie GroWings TV
Klaudia Kałążna
14 zł
Program "Skrzynka" - odcinki: 8 - 14
Kolejne 7 odcinków programu "Skrzynka" nadawanego w grupie GroWings TV
Klaudia Kałążna
14 zł
Program "Skrzynka" - odcinki: 15 - 21
Kolejne 7 odcinków programu "Skrzynka" nadawanego w grupie GroWings TV
Klaudia Kałążna
14 zł

Regularna cena: 42 zł


Twój nauczyciel


Klaudia Kałążna
Klaudia Kałążna

strateg, doktor nauk humanistycznych, trener, doradca biznesowy, coach kariery, konsultant w zakresie zaawansowanej analizy behawioralnej w oparciu o narzędzie diagnostyczne DISC (Certified Behavioral Consultant).

Na co dzień wspieram ludzi, którzy pragną zmiany w zakresie kariery lub własnego biznesu w tym, aby mogli rozwinąć skrzydła, dobrze ustawić nawigację i lecieć w odpowiednim kierunku. Łączę wykształcenie i doświadczenie biznesowe z zamiłowaniem do odkrywania ludzkiego potencjału.

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie przedsiębiorca, trener i wykładowca. Czuję, że łączę w sobie trzy natury: badacza, przedsiębiorcy i artysty. Dopiero, kiedy pozwoliłam im wszystkim "dojść do głosu", poczułam się spełniona zawodowo i prywatnie. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam tutaj. Współtworzę z dwoma innymi kobietami już od dwóch lat projekt Markowa Maria podbija rynek! (pomoc w zmianie ścieżki kariery lub założeniu własnej firmy).

Współautorka dwóch książek oraz kilkunastu artykułów naukowych z zakresu gospodarki międzynarodowej oraz rynku pracy.

A prywatnie: szczęśliwa żona, pasjonatka gier planszowych i właścicielka pokaźnej kolekcji dinozaurów w różnej postaci.

Chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi i metod, za pomocą których pomagam? Zajrzyj tutaj. Zapraszam Cię także do mojej Czytelni.


Zacznij już TERAZ!