Jak zrozumieć lepiej siebie i innych oraz działać efektywnie?

Pełen raport DISC + 4 KONSULTACJE (2h każda)

Ludzie są różni, ale możesz lepiej ich zrozumieć i przewidzieć ich zachowania!

Dowiedz się, czym jest metodologia DISC


Dlaczego warto pracować z narzędziem diagnostycznym DISC?

Dzięki temu wykorzystywanemu przez miliony osób na świecie narzędziu diagnostycznemu DISC, zidentyfikujesz i pogłębisz samoświadomość na temat Twoich mocnych i słabych stron, sposobu komunikacji i tego, co Cię motywuje, a co osłabia i stresuje.

Za pomocą tego narzędzia zbadasz Twój dominujący styl zachowania - każdy z nas nosi w sobie cztery podstawowe style w różnym natężeniu. W zależności od ich siły działamy w określony sposób w sytuacjach prywatnych i zawodowych.

Dzięki raportowi DISC przyjrzysz się Twoim mocnym stronom, obszarom do rozwoju i zrozumiesz zachowania innych ludzi:

 • zrozumiesz lepiej siebie, dowiesz się jaki masz dominujący styl zachowania
 • sprawdzisz co Cię motywuje do działania, czyli w jakim środowisku najlepiej funkcjonujesz
 • sprawdzisz, jaką wartość wnosisz do pracy zespołowej i jakie cechy lidera masz najlepiej rozwinięte
 • dowiesz się, w jaki sposób możesz usprawnić Twoją komunikację z innymi w domu i pracy
 • zidentyfikujesz obszary, które warto rozwijać, ponieważ mocna strona, która jest nadużywana zamienia się w nasze ograniczenie
 • dowiesz się, w jaki sposób zmodyfikować swoje zachowanie, by budować lepsze relacje i osiągać lepsze wyniki
 • przestaniesz porównywać się z innymi i zyskasz większą pewność siebie
 • otrzymasz także praktyczne wskazówki na temat obszarów do rozwoju i tego, w jaki sposób łatwiej współpracować z innymi stylami


Dr Klaudia Kałążna - posiada akredytację w zakresie analizy behawioralnej z wykorzystaniem DISC i pracowała już z setkami osób w czasie warsztatów lub pracy indywidualnej przy wykorzystaniu tego narzędzia.


Na czym polegają konsultacje?


Kupując ten pakiet, masz prawo skorzystać z czterech dwugodzinnych konsultacji, czyli indywidualnego wsparcia w czasie pracy ze mną, po wypełnieniu kwestionariusza DISC (Skype lub inny uzgodniony wspólnie komunikator).

W zależności od Twoich potrzeb otrzymasz odpowiedzi na dodatkowe pytania, które pojawią się po zapoznaniu się Twoim raportem DISC oraz w zależności od sytuacji konkretne wsparcie innymi, niezbędnymi narzędziami, które pomogą Ci wdrożyć w życie wiedzę z raportu DISC.

To kompleksowe wsparcie, które pomoże zbudować Twoją pewność siebie, podnieść samoocenę, wdrożyć zmianę i przygotwać Cię do osobistych i zawodowych wyzwań.

Terminy konsultacji zostaną ustalone wspólnie i powinny odbyć się w ciągu czterech miesięcy od zakupu pakietu: DISC + cztery konsultacje.

Zacznij już TERAZ!Czym jest kwestionariusz DISC?


Kwestionariusz badający nasze style zachowania w różnych sytuacjach. Narzędzie powstało na podstawie badań amerykańskiego psychologa Williama Marstona, który prowadził badania na Harvardzie i opublikował w 1928 roku książkę "Emocje normalnych ludzi", w której wyróżnił cztery typy ludzkich zachowań. Na podstawie jego odkryć powstała metodologia DISC.

Model DISC bazuje na czterech podstawowych stylach:

 • D: dominant – dominujący, stanowczy, nastawiony na osiągnięcie celu
 • I: influential – wpływowy, inspirujący, nastawiony na ludzi
 • S: steady – stały, opanowany, nastawiony na współpracę i bezpieczeństwo
 • C: conscientious – dokładny, sumienny, nastawiony na dokładne wykonanie zadania

Każdy z nas nosi w sobie te cztery wymienione style w różnym natężeniu. W zależności od ich siły działamy w określony sposób w sytuacjach prywatnych i zawodowych.

Za pomocą analizy profilu DISC pomagam moim klientom m.in. w lepszej komunikacji w miejscu pracy i biznesie oraz w skuteczniejszej sprzedaży i zarządzaniu. Diagnostyka za pomocą kwestionariusza DISC pozwala także odkryć, co moich klientów motywuje i w jakim środowisku najlepiej działają. Umożliwia pogłębienie świadomości tego, nad jakimi umiejętnościami powinni popracować i w jaki sposób zmienić swoje zachowanie, by osiągać lepsze wyniki.

Test stosowany jest również podczas rekrutacji, budowania zgranego zespołu i usprawniania pracy w grupie, czy też rozwijania umiejętności przywódczych.


Zrozumiesz lepiej siebie i innych dzięki tym trzem krokom:


1. Wykryjesz Twoje mocne strony oraz Twój dominujący styl zachowania.

2. Wzmocnisz Twoją samoświadomość oraz wiedzę na temat zachowań innych ludzi.

3. Wykorzystasz w praktyce odkrycia z raportu DISC.

Raport DISC jest dla Ciebie jeśli dotyczy Cię chociaż jedna z tych sytuacji:


 • czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału w dotychczasowej pracy lub biznesie oraz w relacjach prywatnych
 • pragniesz zrozumieć, w czym tkwi Twoja siła i opracować plan działania wykorzystania jej w swoim życiu
 • chcesz efektywnie zarządzać swoimi mocnymi i słabymi stronami po to, by realizować ważne dla Ciebie cele
 • czujesz, że warto wzmocnić wiarę w siebie oraz odważniej działać
 • chcesz w końcu znaleźć pracę, która będzie w pełni odpowiadała Twoim mocnym stronom i pozwalała na ich rozwój
 • przygotowujesz się do zmiany ścieżki kariery lub awansu
 • chcesz efektywnie działać w swojej własnej firmie
 • masz dość marnowania energii i czasu na wieczne naprawianie tego, co nie działa
 • chcesz lepiej zrozumieć siebie i innych, by budować lepsze relacje w domu i w pracy
 • pragniesz skutecznie się komunikować z bliskimi oraz w pracy i rozwiązywać skuteczniej konflikty
 • pragniesz odkryć, co tak naprawdę Cię motywuje, a co osłabia i w jakim środowisku najlepiej działasz
 • dowiesz się, w jaki sposób zmodyfikować swoje zachowanie, by budować lepsze relacje i osiągać lepsze wyniki

Twój nauczyciel


Klaudia Kałążna
Klaudia Kałążna

strateg, doktor nauk humanistycznych, trener, doradca biznesowy, coach kariery, konsultant w zakresie zaawansowanej analizy behawioralnej w oparciu o narzędzie diagnostyczne DISC (Certified Behavioral Consultant).

Na co dzień wspieram ludzi, którzy pragną zmiany w zakresie kariery lub własnego biznesu w tym, aby mogli rozwinąć skrzydła, dobrze ustawić nawigację i lecieć w odpowiednim kierunku. Łączę wykształcenie i doświadczenie biznesowe z zamiłowaniem do odkrywania ludzkiego potencjału.

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie przedsiębiorca, trener i wykładowca. Czuję, że łączę w sobie trzy natury: badacza, przedsiębiorcy i artysty. Dopiero, kiedy pozwoliłam im wszystkim "dojść do głosu", poczułam się spełniona zawodowo i prywatnie. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam tutaj. Współtworzę z dwoma innymi kobietami już od dwóch lat projekt Markowa Maria podbija rynek! (pomoc w zmianie ścieżki kariery lub założeniu własnej firmy).

Współautorka dwóch książek oraz kilkunastu artykułów naukowych z zakresu gospodarki międzynarodowej oraz rynku pracy.

A prywatnie: szczęśliwa żona, pasjonatka gier planszowych i właścicielka pokaźnej kolekcji dinozaurów w różnej postaci.

Chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi i metod, za pomocą których pomagam? Zajrzyj tutaj. Zapraszam Cię także do mojej Czytelni.


Dlaczego niosę w świat metodologię DISC?

Moje motto to słowa Stephena Coveya: "Cóż jest wart wysiłek związany z mozolnym wspinaniem się po szczeblach sukcesu, jeśli ma nas doprowadzić do konkluzji, że drabina była oparta o niewłaściwą ścianę?";

Swoją drabinę przestawiałam długie lata od ściany do ściany, zdobywając umiejętności, gromadząc wiedzę i cenne - nie zawsze przyjemne - doświadczenia. Wreszcie znalazłam odpowiednią ścianę. Jestem pewna, że każdy szczebel, który na niej pokonuję przybliża mnie do celu.

Moje przesłanie dla każdego, z kim pracuję to: nie bój się przestawić swojej drabiny! W końcu, jak mówi japońskie przysłowie: Nieważne, jak długo jechałeś złą drogą, zawsze możesz zawrócić.

Po latach kroczenia krętymi ścieżkami, pragnę pomóc innym szybciej je wyprostować. W porę zrozumiałam, co jest kluczowym elementem skutecznego działania i pragnę się tym dzielić z innymi.

Najważniejszym składnikiem efektywnego i skutecznego działania jest oparcie się na swoich mocnych stronach, a nie wieczne naprawianie swoich słabości i rozpraszanie swojej energii na sprawy, które nie są istotne.

Nie jesteśmy "zepsuci", nie musimy nieustannie czegoś naprawiać, poprawiać i skupiać naszej energii na ulepszaniu czegoś, co nie jest i nie będzie naszą mocną stroną.

Zamiast tego lepiej usprawnić swoje mocne strony, zbudować z nich fundamenty swoich działań na co dzień i mądrze zarządzać swoimi słabymi stronami.

Jak to zrobić? Dzięki zrozumieniu siebie lepiej zrozumiesz innych. Zatem zbadaj swój styl zachowania, wykryj mocne strony i obszary do rozwoju, wzmocnij swoją świadomość na ich temat i wykorzystaj je w działaniu!

Czuję, że każdy z nas ma OBOWIĄZEK wykorzystywać dary od losu w jak najlepszy sposób, a ja od lat pomagam w tym innym. Zapraszam Cię do wspólnej podróży!

Nie możemy zmienić tego, czego sobie nie uświadamiamy. A kiedy już sobie uświadomimy, co chcemy zmienić, nic nas przed zmianą nie powstrzyma." Sheryl Sandberg

Zacznij już TERAZ!Czy narzędzie DISC jest naukowo sprawdzone?

Tak, wykorzystywany przeze mnie kwestionariusz DISC ma solidne podstawy metodologiczne - sprawdź badania, które weryfikują jego skuteczność:

Jak wygląda raport końcowy? Czego konkretnie się z niego dowiem?

Raport składa się z siedemnastu stron. Jest podzielony na kilka części:


Wstęp: Omówienie modelu DISC, jako uniwersalnego języka zachowania i czterech kategorii cech behawioralnych.

Opis ogólny: rozumienie swojego stylu: ogólna charakterystyka Twojego stylu działania, główne motywatory, idealne środowisko w którym najlepiej funkcjonujesz.

Szczegółowe informacje:

 • wskazówki dotyczące lepszego komunikowania się z Tobą
 • Twoje oczekiwania wobec innych
 • Twój sposób analizy informacji
 • motywatory
 • Twoje lęki
 • wartość, jaką wnosisz do zespołu
 • obszary rozwoju osobistego

Wskazówki dotyczące komunikacji z innymi stylami oraz z osobami o podobnym stylu: jak usprawnić swoją komunikację.

Twoja reakcja na presję: jakiego stylu zachowania używasz w sytuacjach stresowych.

PowerDISC: Twoje mocne strony przywódcze.

Szczegółowe wyjaśnienie wykresów: obraz samego siebie (jak siebie widzisz), działanie pod presją (jak działasz w stresujących sytuacjach), obraz publiczny (czy i jaką "maskę" zakładasz wobec innych).

Arkusz planowania: narzędzie usprawniające komunikację między Tobą a osobami, z którymi jesteś często w relacji. Ma pomóc uwypuklić Twoje mocne strony i zminimalizować skutki tego, co może być Twoim ograniczeniem.

Co mówią o pracy ze mną moi klienci?

"Od 2013 roku miałem bezcenną możliwość i przyjemność uczestniczyć w regularnych, indywidualnych sesjach coachingu kariery z panią Klaudią Kałążną. Pozwoliło mi to bardzo jasno ukierunkować się zawodowo. W bardzo krótkim czasie zauważyłem, że techniki stosowane przez Klaudię, w tym metodologia DISC, przekładają się na konkretnie osiągnięcia.

Przez rok Klaudia przeprowadzała ze mną głównie sesje leadership coachingu, skupiając się na tematyce: efektywności osobistej, w tym zarządzaniem sobą w czasie. Muszę przyznać, iż jedne z moich ulubionych serii zajęć z Klaudią to te, które dotyczyły nowych wyzwań w pracy i komunikacji w biznesie. To dzięki naszym sesjom odkryłem fascynujący świat różnych stylów komunikacji i zachowań. Poznałem także techniki, które wyraźnie poprawiły jakość zarówno mojej pracy, jak i komunikacji, oraz przełożyły się na wzmocnienie moich relacji z kadrą zarządzającą.

Jaki wpływ na moje życie zawodowe miał coaching z Klaudią? Właściwie to dzięki pracy z nią odkryłem to, co naprawdę lubię i chcę robić. Teraz to robię na co dzień i jestem w tym – nieskromnie mówiąc – bardzo dobry. Kompletnie zmieniłem branżę, pracę, kraj zamieszkania. Po prostu zmieniłem wszystko od A do Z, przechodząc z edukacji i parzenia kawy w coffee shopach do świata biznesu. Obecnie jestem Brand Managerem w jednej z największych firm sektora FMCG na świecie. Zarządzam dużą marką, dbam o rozwój relacji biznesowych i współtworzę strategię rozwoju firmy. Bawię się dobrze!

Klaudia ma obszerną wiedzę, doświadczenie życiowe, techniki i umiejętności docierania do zagmatwanych spraw. Jest ona osobą empatyczną i ciepłą, ale równocześnie stanowczą, godną zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalną – skupioną na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam Klaudię oraz metodologię DISC każdej napotkanej osobie!

Sebastian Wróbel, Marketing Manager, Kerry Group (obecnie w Colian Group)

"Uczestniczyłam w warsztatach dotyczących zarządzania konfliktem i rozwoju kompetencji przywódczych w ramach programu „Local Leaders”. Klaudia to bardzo profesjonalna trenerka, która posiada ogromny zasób wiedzy.

Podoba mi się, że podczas warsztatów podaje bardzo użyteczne, praktyczne przykłady, które można zastosować w życiu codziennym.

Joanna Czerniejewska, pracownik Irish Cancer Society"

"Uczestniczyłam w warsztacie: „Jak odkryć swój głos i pokazać go światu?”. Szkolenie dobre, bo pomocne. Wiem, po co przyszłam, a wyszłam z „nadwyżką” towaru! Po warsztatach zdecydowałam się na pracę indywidualną z Klaudią w zakresie coachingu kariery i biznesu, ponieważ po wielu miesiącach prób i błądzenia spotkałam kogoś, kto potrafi spleść piękny bukiet z pojedynczych umiejętności, zalet, planów i marzeń.

Klaudia rozdrapie rany, ukłuje, pociągnie za warkocz, żeby potem nauczyć jak nakleić plaster, rozmasować ranę, spiąć włosy i walczyć o siebie i swoje życie!"

Katarzyna Kowalska, instruktorka Zumby: Zing Effect, doradca żywieniowy, aktywistka i twórczyni wielu projektów pomagających cieszyć się życiem, uczyć, odkryć siebie, tupnąć na świat i chcieć więcej"

"Panią Klaudię Kałążną miałem przyjemność poznać na jednym ze szkoleń dla przedsiębiorców lub osób planujących otworzyć własną firmę, które było współorganizowane przez Instytut Studiów Wschodnich oraz Forum Polonia w Dublinie. Ponieważ byłem wówczas osobą przygotowującą się do otwarcia własnego biznesu potrzebowałem wsparcia szkoleniowego. Nie myślałem jeszcze o pracy z osobistym coachem biznesowym.

Pierwsze spotkanie z Panią Klaudią było bardzo pozytywnym doświadczeniem. Od samego początku odnosiłem wrażenie, że jest ona nie tylko świetnym coachem, ale także osoba o bogatym doświadczeniu i niezwykłych umiejętnościach szkoleniowych i konsultingowych.

Jako osoba o artystycznym usposobieniu, nie zawsze potrafiłem skupić się nad jednym zadaniem, uporządkować cele i wyodrębnić najcenniejsze cechy swojego charakteru oraz silne strony. Pani Klaudia przeprowadziła ze mną kompleksowe sesje coachingowe, co pomogło mi na trwałe zreorganizować i uporządkować moje cele w zakresie rozwoju osobistego i budowania biznesu w sposób autentyczny, czyli w zgodzie z moimi najgłębszymi wartościami i pragnieniami.

Moim zdaniem Pani Klaudia jest osobą o wyjątkowej wytrwałości i dociekliwości. Charakteryzuje się profesjonalizmem i uporem w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw i porządkowaniu ich, jak również w planowaniu kolejnych kroków na drodze do realizacji celów. Sposób prowadzenia sesji coachingowych, celność rad oraz świeże spojrzenie na moją działalność przyniosła mi olbrzymie korzyści rozwojowe. Pozwoliły one na lepsze spojrzenie na samego siebie i podążanie, jak się póżniej okazało, w odpowiednim kierunku.

Z całego serca zachęcam do pracy z Panią Klaudią Kałążną każdego, kto na pewnym etapie swojego życia potrzebuje rozwinięcia swych skrzydeł zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.

Paweł Jasiński, artysta i przedsiębiorca, założyciel, TREE ART STUDIO

"Pani Klaudia pomogła mi dokonać wglądu w moją osobowość.

Podczas szkolenia liderskiego przeanalizowałem moje mocne i słabe strony.

Maciej Koczur, ratownik medyczny, National Ambulance Service, HSE, Irlandia"

"Super profesjonalnie i ciekawie przeprowadzone szkolenie. Klaudia to trenerka kompetentna, ciekawa, inteligentna, inspirująca. Wyniki testów przeprowadzonych podczas szkolenia po pierwsze były dla mnie zaskoczeniem, po drugie pozwoliły na poznanie własnych słabych i mocnych stron. Wiem, że można i trzeba pracować nad sobą, żeby osiągnąć to, do czego się dąży.

Z wielką nadzieją czekam na kolejną okazję do spotkania z dr. Kałążną.

Joanna Dunaj, prawniczka

"Warsztaty na temat tego, w jaki sposób swoje pragnienia i talenty pokazać światu oraz przekuć w biznes, bardzo pomogły mi zidentyfikować przeszkody, które niejednokrotnie sama stawiam na swojej drodze, próbując zrealizować moje marzenia o rozwinięciu własnej działalności gospodarczej. Teraz wiem, jak nad nimi pracować i tylko ode mnie zależy, w jaki sposób tę wiedzę wykorzystam.

Polecam ten kurs wszystkim tym, którzy nie wiedzą w jaki sposób zamienić swoje hobby w pracę, np. artystom."

Marta Stokłosa, fotografka, pracownik banku

Nie wiesz, czy warto? Wypróbuj mój DARMOWY kurs video!

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy warto udać się ze mną w podróż, to sprawdź, w jaki sposób działam i pomagam! Daję Ci na dobry początek w prezencie darmowy dostęp do jednego z moich płatnych kursów "Zidentyfikuj mocne strony i zrób z nich użytek!" - jeśli jeszcze nie masz kodu do darmowego dostępu, to serdecznie zapraszam - sprawdź jak pracuję i skorzystaj! W tym kursie zapoznasz się między innymi z narzędziem DISC! Chcesz dostęp? Kliknij TUTAJ!

Odkryj Twoje mocne strony!

"Klaudia ma niesamowite, indywidualne podejście do każdego klienta. W bardzo precyzyjny sposób wyłapuje małe niuanse, które są bardzo istotne w prowadzeniu biznesu. Klaudia, jako trener, jest konkretna, rzeczowa i bardzo uważnie słucha tego wszystkiego, co chcesz jej przekazać. Jeżeli posiadasz własny biznes lub chcesz zmienić ścieżkę kariery, to Klaudia – zarówno jako trener, jak i coach – pomoże ułożyć rozsypane puzzle Twojego biznesu lub życia prywatnego w satysfakcjonującą Cię w pełni całość.

Co dała mi praca z Klaudią?
Coaching indywidualny i grupowy z Klaudią dał mi konkretną wizję i misję mojego zaczynającego się wówczas biznesu. Dowiedziałam się jak ruszyć i w którym kierunku iść. Jeżeli chcesz zaprojektować i namalować pełny, zgodny z Tobą obraz Twojego biznesu i kariery zawodowej, polecam kilka lub kilkanaście sesji indywidualnych oraz zajęcia grupowe.

Byłam już uczestniczką kilku grupowych zajęć przeprowadzonych przez Klaudię, jak również jednej sesji indywidualnej. Po indywidualnej sesji z Klaudią jestem bardzo zadowolona i mam ustalone priorytety oraz jasność co do ról, jakie spełniam w życiu. Dzięki tej sesji „wyszłam na prostą”, gdyż pozbyłam się wyrzutów sumienia związanych z organizacją moich zadań. Dzięki Klaudii zaplanowałam sobie mądrze i w zgodzie ze sobą tydzień i miesiąc, aby moje poszczególne życiowe role nie kolidowały ze sobą, lecz współgrały i się wzajemnie wspierały. Mam teraz poczucie, że to ja panuję nad moim biznesem i życiem prywatnym, a oprócz tego, mam jeszcze czas wolny tylko dla siebie!

Dla kogo jest praca z Klaudią?
Nie lubię używać wyrażenia „dla wszystkich”, zatem zarekomenduję pracę z Klaudią przede wszystkim tym, którzy zaczynają swoją przygodę z biznesem i nie wiedzą „co i jak” oraz chcą uniknąć błędów. Dla tych, którzy stoją na bezdrożu szukania pracy, czy też planowania nowej ścieżki zawodowej zgodnej z ich predyspozycjami i pasjami. Z doświadczenia wiem, że jeśli masz szansę uniknąć błędów, to staraj się to zrobić. GroWings ruszy Ciebie i Twój biznes w prawidłowy sposób. Zainwestuj czas i pieniądze, bo nie będą one stracone.

DZIĘKUJĘ KLAUDIO za to, że pewnego dnia wzięłaś życie w swoje ręce i robisz to, co czujesz i przez tę pasję i wizję swojego życia stajesz się każdego dnia lepszą wersją samej siebie. Bo pokazujesz takim osobom jak ja, które same siebie biczują i myślą, że im nie wyjdzie albo że są do niczego, że to nieprawda! I że możemy iść za za głosem serca i intuicji, a tylko ciężka praca nad samą sobą przyniesie efekty. Biadolenie nad sobą nic nie zmieni. Klaudia i jej biznes GroWings jest dla mnie inspiracją każdego dnia. Śledzę jej biznesowy profil i z niecierpliwością czekam, co nowego pojawi się każdego dnia – i co najważniejsze – powracam do jej dawniej opublikowanych treści, kiedy czuję, że są mi potrzebne.

Anna Afshar, projektantka i właścicielka firmy, ArusCraft

"Polecam Klaudię, jako przewodnika po świecie biznesu i marketingu. Potrafi także pokazać krytyczne punkty w karierze i w jej planowaniu. Przeprowadzi największego sceptyka sprawnie przez ścieżki biznesowych i karierowych zawirowań!

Jaka jest Klaudia?

Pomocna. Profesjonalna. Uważna.

Trafnie rozpoznaje problemy i podpowiada rozwiązania. Wiedza i szybka reakcja na problem robi duże wrażenie. Uczestniczyłam już w kilku zajęciach warsztatowych, podczas których były stosowane różne metody – mnie najbardziej pomogły ciekawe ćwiczenia coachingowe, które spowodowały, że usystematyzowałam swoje dotychczasowe doświadczenia, sukcesy i porażki.

Każdy z jej warsztatów generuje także wiele pytań, na które trzeba odpowiedzieć sobie samemu, a ponadto prowadzą one do – jakże cennej – samoświadomości na różnych poziomach."

Iwona Kręciwilk, artystka, Zig Zak Gallery

Najczęściej zadawane pytania


Kiedy wypełnię kwestionariusz DISC?
Po dokonaniu wpłaty otrzymasz w ciągu 48h (dni robocze) na adres mailowy link do kwestionariusza DISC wraz z instrukcją wypełnienia. Następnie przygotuję dla Ciebie pełen raport dotyczący Twoich mocnych stron i stylu zachowania, który również otrzymasz drogą elektroniczną w ciągu 48h (na podany podczas rejestracji do platformy Akademia GroWings adres mailowy).
Na czym polega kwestionariusz i czy jego wypełnienie jest czasochłonne?
Kwestionariusz wypełnisz online w języku polskim lub innym wybranym przez Ciebie języku. Jest on krótki - zawiera 24 pytania (zaznaczasz odpowiedzi). Wypełnienie kwestionariusza zajmuje od 10 do 15 minut.
Na czym polegają indywidualne konsultacje?
Kupując ten pakiet, masz prawo skorzystać z czterech dwugodzinnych konsultacji: indywidualne wsparcie po wypełnieniu kwestionariusza w czasie konsultacji na Skypie lub innym uzgodnionym wspólnie komunikatorze. Terminy konsultacji zostaną ustalone wspólnie i powinny odbyć się w ciągu czterech miesięcy od zakupu pakietu: DISC + cztery konsultacje. W zależności od Twoich potrzeb otrzymasz odpowiedzi na dodatkowe pytania, które pojawią się po zapoznaniu się Twoim raportem DISC oraz w zależności od sytuacji konkretne wsparcie innymi, niezbędnymi narzędziami, które pomogą Ci wdrożyć w życie wiedzę z raportu DISC. To kompleksowe wsparcie, które pomoże zbudować Twoja pewność siebie, podnieść samoocenę, wdrożyć zmianę i przygotwać Cię do osobistych i zawodowych wyzwań.
Czy narzędzie pokaże mi tylko jeden mój dominujący styl? Ile jest możliwych profili?
W raporcie otrzymasz dokładne informacje o natężeniu każdego z czterech stylów zachowań. W sumie jest możliwe aż 40 różnych kombinacji (czyste style, jak i kombinacje dwóch lub trzech), które składają się na 40 profili DISC.
Nie wiem, czy mnie stać na takie narzędzie
To Twoja decyzja, ja mogę tylko podpowiedzieć: pomyśl o tym, czy stać Cię na tkwienie w miejscu, w którym jesteś, a potem oblicz, ile dla Ciebie jest warte to, by ta sytuacja uległa zmianie. Ile dla Ciebie jest warta wiedza, którą możesz zastosować w praktyce nie tylko raz, ale właściwie przez całe życie i nie tylko w jednym jego obszarze, ale w każdym? Myślę, że wyceniłbyś ja na więcej niż cena tego raportu.
Czy narzędzie DISC jest naukowo sprawdzone?
Tak, wykorzystywany przeze mnie kwestionariusz DISC ma solidne podstawy metodologiczne - sprawdź badania, które weryfikują jego skuteczność: DISC Technical Supplement at Texas State University, Dr. Larry Price Validation Study at LeTourneau University, Dr. William Hensel Student Retention Study at Eastern University, Dr. Laurie A. Schreiner Organizational Factors related to Improving Quality of Patient Care: Technical Report of the Celtic Healthcare Survey DR. Larry R. Price, B. Smith. DISC Validity Study 2015

Zacznij już TERAZ!