Program "Skrzynka" - odcinki: 1 - 7

Pierwsze 7 odcinków programu "Skrzynka" nadawanego w grupie GroWings TV

Jeśli chcesz mieć nagrania dotychczasowych programów nadawanych w grupie GroWings TV w jednym miejscu to zebrałam je dla Ciebie tutaj!


Ten zestaw materiałów jest dla Ciebie jeśli dotyczy Cię któraś z tych sytuacji:

  • nie masz konta na Facebooku lub rzadko z niego korzystasz
  • nie lubisz marnować czasu przeglądając media społecznościowe
  • wolisz mieć wszystko w jednym miejscu
  • nie chcesz tracić energii na wyszukiwanie nagranych programów na grupie na Facebooku
  • lubisz często wracać do merytorycznych treści


Czym jest program "Skrzynka"?

ŚRODA, 21.00: Program - Facebook Live “Skrzynka”.
“Otwieram” w tym programie różne skrzynki i omawiam jedną "rzecz", którą z nich wyciągam, przykładowo:


  • Skrzynka narzędziowa - zawiera narzędzia, dzięki którym możemy usprawniać nasze działania, rozprawić się z fałszywymi przekonaniami, które trzymają nas w miejscu, zaplanować działania i prawidłowo wyznaczać cele.
  • Skrzynia skarbów - pełna skarbów wyszperanych w Internecie, księgarniach i przeróżnych zakamarkach. Moje osobiste odkrycia - rzeczy oraz merytoryczne materiały, które pomagają mi porządkować sprawy na co dzień i rozwijać się.
  • Skrzynia biegów - jak włączyć wyższy bieg? Czyli jak nadać skalę swoim działaniom, pracować efektywniej i mieć zapas paliwa. Jak ruszać, by silnik nie zgasł? Jak zadbać o siebie oraz swój biznes lub karierę, zanim zapali się kontrolka. A może warto chwilowo wrzucić niższy bieg?
  • Skrzynka na listy - tu odpowiadam na Wasze pytania i wątpliwości. Co tydzień wybieram jedno pytanie, które od Was otrzymałam i udzielam na nie krótkiej odpowiedzi.
* Program“Skrzynka” w formie bezpłatnej jest dostępna TYLKO dla członków grupy przez cały czas po zakończeniu programu w zakładce VIDEO na stronie grupy GroWings TV. Materiały zebrane w Akademii są nagraniami programów na żywo przeprowadzonych w formie Facebook Live w niezmienionej formie (nie widać natomiast komentarzy uczestników).


Czego dotyczą poszczególne odcinki programu?


Skrzynka nr 1; 06.09.2017

PREMIEROWY ODCINEK! Był i szampan i wino :) Jest to program pod znakiem… WINA i osiągania CELÓW. A wszystkie wątki, które w nim poruszam mają nam pomóc działać skuteczniej w naszych biznesach i karierach! Co ma wspólnego wino z osiąganiem celów? Co możesz zrobić, by być postrzegany jako atrakcyjniejsza osoba? Odpowiedzi na te i inne ciekawe pytania znajdziesz w pierwszym odcinku programu “Skrzynka”!

"Skrzynka" nr 2; 13.09.2017

Cały odcinek jest pod znakiem OPINII - zarówno o nas samych (robimy ważne ćwiczenie!), jak id opinii innych o nas lub naszej firmie. Dzielę się w nim także kilkoma ważnymi wskazówkami dotyczącymi zdobywania skutecznie działających opinii/referencji.

“Skrzynka" nr 3; 20.09.2017

Ten program to mieszanka wybuchowa, bo w skrzyni skarbów nieźle namieszamy: wino, napój energetyzujący i leki… Dzielę się z Tobą kilkoma ważnymi wskazówkami dotyczącymi prawidłowego wyznaczania CEN oraz pracy z przekonaniami na temat PIENIĘDZY.

"Skrzynka" nr 4; 27.09.2017

Tym razem zastanawiamy się nad tym, co zrobić, by skutecznie i naturalnie sprzedawać oraz jakie proste zmiany mogą nam w tym pomóc. Omawiamy bardzo ważny NARZĘDZIE, które pomaga nam SPRZEDAWAĆ NATURALNIE i bez strachu.

"Skrzynka" nr 5; 04.10.2017

W tym programie mówimy między innymi o tym, dlaczego nie warto PANIKOWAĆ i co zrobić, kiedy wszystko się wali? Dzielę się także trzema prostymi technikach radzenia sobie ze STRESEM.

"Skrzynka" nr 6; 11.10.2017

W tym programie zajmujemy się budowaniem WIZJI oraz wyjaśniamy, kiedy NIE WARTO WIZUALIZOWAĆ. Otwieramy także skrzynię skarbów, w której dzielę się z Wami moimi znaleziskami.

"Skrzynka" nr 7; 18.10.2017

Odcinek ten upływa pod znakiem słówka “DLACZEGO” - o tym jak mądrze szukać źródłowych przyczyn problemów oraz z jakiego powodu warto odkryć swoje DLACZEGO. Zastanawiamy się także, dlaczego w czasie negocjacji cenowych łatwo wpadamy w pułapki.

Zacznij już TERAZ!Twój nauczyciel


Klaudia Kałążna
Klaudia Kałążna

strateg, doktor nauk humanistycznych, trener, doradca biznesowy, coach kariery, konsultant w zakresie zaawansowanej analizy behawioralnej w oparciu o narzędzie diagnostyczne DISC (Certified Behavioral Consultant).

Na co dzień wspieram ludzi, którzy pragną zmiany w zakresie kariery lub własnego biznesu w tym, aby mogli rozwinąć skrzydła, dobrze ustawić nawigację i lecieć w odpowiednim kierunku. Łączę wykształcenie i doświadczenie biznesowe z zamiłowaniem do odkrywania ludzkiego potencjału.

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie przedsiębiorca, trener i wykładowca. Czuję, że łączę w sobie trzy natury: badacza, przedsiębiorcy i artysty. Dopiero, kiedy pozwoliłam im wszystkim "dojść do głosu", poczułam się spełniona zawodowo i prywatnie. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam tutaj. Współtworzę z dwoma innymi kobietami już od dwóch lat projekt Markowa Maria podbija rynek! (pomoc w zmianie ścieżki kariery lub założeniu własnej firmy).

Współautorka dwóch książek oraz kilkunastu artykułów naukowych z zakresu gospodarki międzynarodowej oraz rynku pracy.

A prywatnie: szczęśliwa żona, pasjonatka gier planszowych i właścicielka pokaźnej kolekcji dinozaurów w różnej postaci.

Chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi i metod, za pomocą których pomagam? Zajrzyj tutaj. Zapraszam Cię także do mojej Czytelni.


Zacznij już TERAZ!