Program "Skrzynka" - odcinki: 15 - 21

Kolejne 7 odcinków programu "Skrzynka" nadawanego w grupie GroWings TV

Jeśli chcesz mieć nagrania dotychczasowych programów nadawanych w grupie GroWings TV w jednym miejscu to zebrałam je dla Ciebie tutaj!


Ten zestaw materiałów jest dla Ciebie jeśli dotyczy Cię któraś z tych sytuacji:

  • nie masz konta na Facebooku lub rzadko z niego korzystasz
  • nie lubisz marnować czasu przeglądając media społecznościowe
  • wolisz mieć wszystko w jednym miejscu
  • nie chcesz tracić energii na wyszukiwanie nagranych programów na grupie na Facebooku
  • lubisz często wracać do merytorycznych treści


Czym jest program "Skrzynka"?

ŚRODA, 21.00: Program - Facebook Live “Skrzynka”.
“Otwieram” w tym programie różne skrzynki i omawiam jedną "rzecz", którą z nich wyciągam, przykładowo:


  • Skrzynka narzędziowa - zawiera narzędzia, dzięki którym możemy usprawniać nasze działania, rozprawić się z fałszywymi przekonaniami, które trzymają nas w miejscu, zaplanować działania i prawidłowo wyznaczać cele.
  • Skrzynia skarbów - pełna skarbów wyszperanych w Internecie, księgarniach i przeróżnych zakamarkach. Moje osobiste odkrycia - rzeczy oraz merytoryczne materiały, które pomagają mi porządkować sprawy na co dzień i rozwijać się.
  • Skrzynia biegów - jak włączyć wyższy bieg? Czyli jak nadać skalę swoim działaniom, pracować efektywniej i mieć zapas paliwa. Jak ruszać, by silnik nie zgasł? Jak zadbać o siebie oraz swój biznes lub karierę, zanim zapali się kontrolka. A może warto chwilowo wrzucić niższy bieg?
  • Skrzynka na listy - tu odpowiadam na Wasze pytania i wątpliwości. Co tydzień wybieram jedno pytanie, które od Was otrzymałam i udzielam na nie krótkiej odpowiedzi.
* Program“Skrzynka” w formie bezpłatnej jest dostępna TYLKO dla członków grupy przez cały czas po zakończeniu programu w zakładce VIDEO na stronie grupy GroWings TV. Materiały zebrane w Akademii są nagraniami programów na żywo przeprowadzonych w formie Facebook Live w niezmienionej formie (nie widać natomiast komentarzy uczestników).


Zacznij już TERAZ!Czego dotyczą poszczególne odcinki programu?

"Skrzynka" nr 15; 13.12.2017

W programie mówimy o tym, że warto być WIELKIM NA CO DZIEŃ oraz odkryć swój głos, po to, by pomagać odkrywać go innym. Każdy z nas jest BOHATEREM i dokonuje codziennych wyborów, które prowadzą nas do wielkości i to od nas w dużej mierze zależy, czy chcemy brać sprawy we własne ręce. Niestety, są też ludzie, którzy nie posiadają sumienia i powinniśmy się przed nimi bronić i zadbać przede wszystkim o siebie i swoje bezpieczeństwo.

Skrzynka” nr 16; 17.01.2017

Pierwszy w tym roku odcinek jest o ZAPRACOWANIU i o tym, dlaczego NIE WARTO ZARZĄDZAĆ CZASEM! Otworzymy skrzynkę z narzędziami, w której poznasz kilka prostych technik wspierających nas w uwolnieniu się z pułapki zapracowania. Podzielę się kilkoma skarbami i wrzucimy wyższy bieg. Tradycyjnie też odpowiem na jedno losowo wybrane pytanie od moich widzów.

“Skrzynka” nr 17; 24.01.2018

W tym odcinku zastanowimy się między innymi nad tym, jak stać się BEZKONKURENCYJNYM na rynku. Powiemy o tym, że warto w swoim biznesie pewne rzeczy dodawać i odejmować, a przede wszystkim szukać inspiracji w innych branżach, tworzyć produkty komplementarne i kształtować trendy!

“Skrzynka” nr 18; 31.01.2018

W tym odcinku poznajemy kilka prostych technik, które warto zastosować w sytuacjach, w których chcemy opanować chwilowe emocje i podjąć racjonalną decyzję. Podpowiadam również, jakie jedno pytanie warto sobie zadać w takiej sytuacji! Odpowiadam także, w jaki sposób wykonać wstępną analizę klienta.

“Skrzynka” nr 19; 07.02.2018

W tym odcinku zastanowimy się, z jakiego powodu PERFEKCJONIZM może nam szkodzić i w jaki sposób możemy zmienić nasze zachowania, by nam służyły, a nie nas krzywdziły. Powiemy o podstawowej strategii radzenia sobie z “chorym” perfekcjonizmem i skutecznych technikach, które mogą nam pomóc być bardziej zadowolonymi z siebie.

“Skrzynka” nr 20; 14.02.2018

Podczas tego programu powiemy o MIŁOŚCI, czyli o tym, jak ważne jest, by kochać siebie i nosić w sobie prawdziwe poczucie wewnętrznej siły i szczęścia. Zastanowimy się, jak sprawić, by aktywnie kształtować “szczęśliwy mózg”, który pomaga nam chłonąć dobro i przekuwać dobre doświadczenia w uzdrawiające “paliwo” dla naszego mózgu.

“Skrzynka” nr 21; 21.02.2018

W tym odcinku zajmiemy się dwoma sprawami, które przeszkadzają nam w ANALIZIE PROBLEMU i podjęciu prawidłowych decyzji! Zastanowimy się m.in jakie dwa słowa nam bardzo trudno wymówić i dlaczego tak się dzieje. Powiemy także, o tym, czego o rozwiązywaniu problemów może nas nauczyć mistrz jedzenia hot dogów i z jakiego powodu warto o zapytać o prognozy polityczne i gospodarcze szympansa, zamiast eksperta.

Twój nauczyciel


Klaudia Kałążna
Klaudia Kałążna

strateg, doktor nauk humanistycznych, trener, doradca biznesowy, coach kariery, konsultant w zakresie zaawansowanej analizy behawioralnej w oparciu o narzędzie diagnostyczne DISC (Certified Behavioral Consultant).

Na co dzień wspieram ludzi, którzy pragną zmiany w zakresie kariery lub własnego biznesu w tym, aby mogli rozwinąć skrzydła, dobrze ustawić nawigację i lecieć w odpowiednim kierunku. Łączę wykształcenie i doświadczenie biznesowe z zamiłowaniem do odkrywania ludzkiego potencjału.

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie przedsiębiorca, trener i wykładowca. Czuję, że łączę w sobie trzy natury: badacza, przedsiębiorcy i artysty. Dopiero, kiedy pozwoliłam im wszystkim "dojść do głosu", poczułam się spełniona zawodowo i prywatnie. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam tutaj. Współtworzę z dwoma innymi kobietami już od dwóch lat projekt Markowa Maria podbija rynek! (pomoc w zmianie ścieżki kariery lub założeniu własnej firmy).

Współautorka dwóch książek oraz kilkunastu artykułów naukowych z zakresu gospodarki międzynarodowej oraz rynku pracy.

A prywatnie: szczęśliwa żona, pasjonatka gier planszowych i właścicielka pokaźnej kolekcji dinozaurów w różnej postaci.

Chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi i metod, za pomocą których pomagam? Zajrzyj tutaj. Zapraszam Cię także do mojej Czytelni.


Zacznij już TERAZ!