Program "Skrzynka" - odcinki: 8 - 14

Kolejne 7 odcinków programu "Skrzynka" nadawanego w grupie GroWings TV

Jeśli chcesz mieć nagrania dotychczasowych programów nadawanych w grupie GroWings TV w jednym miejscu to zebrałam je dla Ciebie tutaj!


Ten zestaw materiałów jest dla Ciebie jeśli dotyczy Cię któraś z tych sytuacji:

  • nie masz konta na Facebooku lub rzadko z niego korzystasz
  • nie lubisz marnować czasu przeglądając media społecznościowe
  • wolisz mieć wszystko w jednym miejscu
  • nie chcesz tracić energii na wyszukiwanie nagranych programów na grupie na Facebooku
  • lubisz często wracać do merytorycznych treści


Czym jest program "Skrzynka"?

ŚRODA, 21.00: Program - Facebook Live “Skrzynka”.
“Otwieram” w tym programie różne skrzynki i omawiam jedną "rzecz", którą z nich wyciągam, przykładowo:


  • Skrzynka narzędziowa - zawiera narzędzia, dzięki którym możemy usprawniać nasze działania, rozprawić się z fałszywymi przekonaniami, które trzymają nas w miejscu, zaplanować działania i prawidłowo wyznaczać cele.
  • Skrzynia skarbów - pełna skarbów wyszperanych w Internecie, księgarniach i przeróżnych zakamarkach. Moje osobiste odkrycia - rzeczy oraz merytoryczne materiały, które pomagają mi porządkować sprawy na co dzień i rozwijać się.
  • Skrzynia biegów - jak włączyć wyższy bieg? Czyli jak nadać skalę swoim działaniom, pracować efektywniej i mieć zapas paliwa. Jak ruszać, by silnik nie zgasł? Jak zadbać o siebie oraz swój biznes lub karierę, zanim zapali się kontrolka. A może warto chwilowo wrzucić niższy bieg?
  • Skrzynka na listy - tu odpowiadam na Wasze pytania i wątpliwości. Co tydzień wybieram jedno pytanie, które od Was otrzymałam i udzielam na nie krótkiej odpowiedzi.
* Program“Skrzynka” w formie bezpłatnej jest dostępna TYLKO dla członków grupy przez cały czas po zakończeniu programu w zakładce VIDEO na stronie grupy GroWings TV. Materiały zebrane w Akademii są nagraniami programów na żywo przeprowadzonych w formie Facebook Live w niezmienionej formie (nie widać natomiast komentarzy uczestników).


Czego dotyczą poszczególne odcinki programu?

“Skrzynka” nr 8; 25.10.2017

W tym programie zajmujemy się CZARNOWIDZTWEM i tym, w jaki sposób możemy je wykorzystać na swoją korzyść. Przyglądamy się również temu, czego najbardziej żałują ludzie. A żeby nie było tak smutno, to podkreślamy także o moc UŚMIECHU:)

“Skrzynka” nr 9; 01.11.2017

W tym programie mówimy o WIARYGODNOŚCI: Co się na nią składa, jak o nią zadbać i co zrobić, by przekuć nasze słabości w mocne strony? Polecę Ci ciekawe materiały do poczytania oraz podpowiem, co badania mówią na temat opinii o danym produkcie, czyli społecznym dowodzie słuszności.

“Skrzynka” nr 10; 08.11.2017

W tym programie mówię o PODEJMOWANIU DECYZJI - dzielę się z Tobą przydatnym narzędziem, którego sama używam oraz rekomenduję wartościowe materiały, które będą przydatne w procesie podejmowania przez Ciebie ważnych decyzji.

"Skrzynka" nr 11; 15.11.2017

Ten odcinek jest o TAJEMNICACH i ich zastosowaniach. Będzie w nim o… Niestety nic więcej nie powiem, bo w końcu ma być tajemniczo… Przygotuj kartkę i długopis oraz dobry humor!

“Skrzynka” nr 12; 22.11.2017

Ten odcinek jest o tym, że nasz mózg nieustannie się zmienia i powinniśmy pracować nad zmianą naszego NASTAWIENIA, ponieważ ta jedna zmiana może wpłynąć na całe nasze życie. Zastanowimy się także, co jest składnikiem sukcesu i czy TALENT jest przereklamowany?

"Skrzynka" nr 13; 29.11.2017

Ten odcinek jest o kolekcjonowaniu DOŚWIADCZEŃ i zmęczeniu przedmiotami oraz za dużym wyborem. O niedocenianiu prostoty i poszukiwaniu przez nas drogi do szczęścia poprzez chodzenie skomplikowanymi ścieżkami.

“Skrzynka nr 14; 06.12.2017

W tym wydaniu programu mówimy o tym, że warto zmieniać PERSPEKTYWĘ i że czasami działanie na autopilocie może szkodzić. Poznasz pomocne techniki, które pomogą Ci podejmować łatwiej decyzje i skuteczniej działać na co dzień!


Zacznij już TERAZ!Twój nauczyciel


Klaudia Kałążna
Klaudia Kałążna

strateg, doktor nauk humanistycznych, trener, doradca biznesowy, coach kariery, konsultant w zakresie zaawansowanej analizy behawioralnej w oparciu o narzędzie diagnostyczne DISC (Certified Behavioral Consultant).

Na co dzień wspieram ludzi, którzy pragną zmiany w zakresie kariery lub własnego biznesu w tym, aby mogli rozwinąć skrzydła, dobrze ustawić nawigację i lecieć w odpowiednim kierunku. Łączę wykształcenie i doświadczenie biznesowe z zamiłowaniem do odkrywania ludzkiego potencjału.

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie przedsiębiorca, trener i wykładowca. Czuję, że łączę w sobie trzy natury: badacza, przedsiębiorcy i artysty. Dopiero, kiedy pozwoliłam im wszystkim "dojść do głosu", poczułam się spełniona zawodowo i prywatnie. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam tutaj. Współtworzę z dwoma innymi kobietami już od dwóch lat projekt Markowa Maria podbija rynek! (pomoc w zmianie ścieżki kariery lub założeniu własnej firmy).

Współautorka dwóch książek oraz kilkunastu artykułów naukowych z zakresu gospodarki międzynarodowej oraz rynku pracy.

A prywatnie: szczęśliwa żona, pasjonatka gier planszowych i właścicielka pokaźnej kolekcji dinozaurów w różnej postaci.

Chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi i metod, za pomocą których pomagam? Zajrzyj tutaj. Zapraszam Cię także do mojej Czytelni.


Zacznij już TERAZ!