7 kluczowych pytań: stwórz wizję Twojej kariery lub biznesu!

BEZPŁATNY EBOOK w formie zeszytu ćwiczeń

Ten bezpłatny ZESZYT ĆWICZEŃ pomoże Ci:

  • ruszyć z miejsca, jeżeli utkwiłeś - podejmiesz pierwsze kroki ku zmianie
  • sprawdzić, czy kierunek, w którym podążasz jest prawidłowy, czyli w zgodzie z Tobą
  • stworzyć wizję Twojej kariery lub biznesu, IDEALNIE do Ciebie dopasowanych
  • upewnić się, czy to już pora na zmianę - nową pracę, założenie własnej firmy lub inne życiowe decyzje
  • zrozumieć po co Ci wizja kariery, biznesu i życia - stworzyć osobistą wizję, która ułatwi Ci podejmowanie mądrych decyzji i wyznaczanie odpowiednich celów.Twój nauczyciel


Klaudia Kałążna
Klaudia Kałążna

strateg, doktor nauk humanistycznych, trener, doradca biznesowy, coach kariery, konsultant w zakresie zaawansowanej analizy behawioralnej w oparciu o narzędzie diagnostyczne DISC (Certified Behavioral Consultant).

Na co dzień wspieram ludzi, którzy pragną zmiany w zakresie kariery lub własnego biznesu w tym, aby mogli rozwinąć skrzydła, dobrze ustawić nawigację i lecieć w odpowiednim kierunku. Łączę wykształcenie i doświadczenie biznesowe z zamiłowaniem do odkrywania ludzkiego potencjału.

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie przedsiębiorca, trener i wykładowca. Czuję, że łączę w sobie trzy natury: badacza, przedsiębiorcy i artysty. Dopiero, kiedy pozwoliłam im wszystkim "dojść do głosu", poczułam się spełniona zawodowo i prywatnie. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam tutaj. Współtworzę z dwoma innymi kobietami już od dwóch lat projekt Markowa Maria podbija rynek! (pomoc w zmianie ścieżki kariery lub założeniu własnej firmy).

Współautorka dwóch książek oraz kilkunastu artykułów naukowych z zakresu gospodarki międzynarodowej oraz rynku pracy.

A prywatnie: szczęśliwa żona, pasjonatka gier planszowych i właścicielka pokaźnej kolekcji dinozaurów w różnej postaci.

Chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi i metod, za pomocą których pomagam? Zajrzyj tutaj. Zapraszam Cię także do mojej Czytelni.


Zacznij już TERAZ!