Weź pod pachy "strachy na lachy" i idź prosto do celu - nazwij i zburz swoje BLOKADY!

DARMOWE narzędzie w formie arkusza roboczego

TO BEZPŁATNE NARZĘDZIE w formie prostego EDYTOWALNEGO ARKUSZA PDF pomoże Ci nazwać i oswoić Twoje strachy, czyli przełamać blokady, które nie pozwalają ruszyć z miejsca!


Strach jest potrzebną i naturalną emocją, która może nam pomóc lepiej oszacować ryzyko, jak również uchronić przed katastrofą! To nie sztuka działać, bo się niczego nie boimy. Prawdziwym aktem odwagi jest podejmować działania pomimo tego, że targają nami wątpliwości, obawy i z każdego kąta wyglądają wielkie oczy strachu…

Warto na spokojnie przeanalizować to, czego tak naprawdę się obawiamy, jak również zastanowić się, w jaki sposób sprawić, by owe “strachy” nie paraliżowały naszych działań.Twój nauczyciel


Klaudia Kałążna
Klaudia Kałążna

strateg, doktor nauk humanistycznych, trener, doradca biznesowy, coach kariery, konsultant w zakresie zaawansowanej analizy behawioralnej w oparciu o narzędzie diagnostyczne DISC (Certified Behavioral Consultant).

Na co dzień wspieram ludzi, którzy pragną zmiany w zakresie kariery lub własnego biznesu w tym, aby mogli rozwinąć skrzydła, dobrze ustawić nawigację i lecieć w odpowiednim kierunku. Łączę wykształcenie i doświadczenie biznesowe z zamiłowaniem do odkrywania ludzkiego potencjału.

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie przedsiębiorca, trener i wykładowca. Czuję, że łączę w sobie trzy natury: badacza, przedsiębiorcy i artysty. Dopiero, kiedy pozwoliłam im wszystkim "dojść do głosu", poczułam się spełniona zawodowo i prywatnie. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam tutaj. Współtworzę z dwoma innymi kobietami już od dwóch lat projekt Markowa Maria podbija rynek! (pomoc w zmianie ścieżki kariery lub założeniu własnej firmy).

Współautorka dwóch książek oraz kilkunastu artykułów naukowych z zakresu gospodarki międzynarodowej oraz rynku pracy.

A prywatnie: szczęśliwa żona, pasjonatka gier planszowych i właścicielka pokaźnej kolekcji dinozaurów w różnej postaci.

Chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi i metod, za pomocą których pomagam? Zajrzyj tutaj. Zapraszam Cię także do mojej Czytelni.


Zacznij już TERAZ!