Rusz z miejsca! Jak odkryć mocne strony oraz wykorzystać je w działaniu?

SYSTEM 3W: WYKRYJ - WZMOCNIJ - WYKORZYSTAJ!

   Obejrzyj

Program kursu


  MODUŁ STARTOWY
Dostępny w dni
dni Po zapisie na kurs

 

Działaj efektywnie dzięki zrozumieniu w czym tkwi Twoja siła i mądrym wcieleniu tej wiedzy w życie dzięki niezwykle skutecznemu

systemowi 3W: WYKRYJ - WZMOCNIJ - WYKORZYSTAJ opartemu o siedmiostopniowy model BOHATER.


Ten kurs i wdrożenie “Systemu 3W” jest dla Ciebie, jeżeli:

 • czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału w dotychczasowej pracy lub biznesie
 • chcesz w końcu znaleźć pracę, która będzie do w pełni odpowiadała Twoim mocnym stronom i pozwalała na ich rozwój
 • przygotowujesz się do zmiany ścieżki kariery
 • chcesz lepiej działać w swojej własnej firmie
 • pragniesz zrozumieć, w czym tkwi Twoja siła i opracować plan działania wykorzystania jej w swoim życiu
 • nauczyć się jak zarządzać swoimi mocnymi i słabymi stronami
 • chcesz efektywnie korzystać z mocnych stron po to, by realizować ważne dla Ciebie cele
 • czujesz, że warto wzmocnić wiarę w siebie oraz odważniej działać
 • pragniesz odzyskać poczucie sprawczości, czyli kontroli nad swoją karierą/biznesem
 • masz dość marnowania energii i czasu na wieczne naprawianie tego, co nie działaProgram kursu


  MODUŁ STARTOWY
Dostępny w dni
dni Po zapisie na kurs

Podczas kursu przejdziemy przez wszystkie etapy sprawdzonego na setkach klientów Systemu 3W:

WYKRYJ MOCNE STRONY za pomocą serii sprawdzonych narzędzi (Moduł 1 - 3);

WZMOCNIJ ŚWIADOMOŚĆ za pomocą sprawdzonych narzędzi i testu DISC (Moduł 4);

WYKORZYSTAJ JE W PRAKTYCE, czyli zaplanuj działania, które pomogą Ci lepiej wykorzystywać mocne strony i zarządzać Twoimi słabościami. (Moduł 5 - 7);

Model BOHATER - 7 kroków (modułów) ułożonych w logiczny sposób

Czym jest test DISC?


Kwestionariusz badający nasze style zachowania w różnych sytuacjach. Narzędzie powstało na podstawie badań amerykańskiego psychologa Williama Marstona. Bazuje na czterech podstawowych stylach: D (dominant – dominujący, stanowczy, nastawiony na osiągnięcie celu), I (influential – wpływowy, inspirujący, nastawiony na ludzi), S (steady – stały, opanowany, nastawiony na współpracę i bezpieczeństwo), C (conscientious – dokładny, sumienny, nastawiony na dokładne wykonanie zadania).

Każdy z nas nosi w sobie te cztery wymienione style w różnym natężeniu. W zależności od ich siły działamy w określony sposób w sytuacjach prywatnych i zawodowych.

Za pomocą analizy profilu DISC pomagam moim klientom m.in. w lepszej komunikacji w miejscu pracy i biznesie oraz w skuteczniejszej sprzedaży i zarządzaniu. Diagnostyka za pomocą testu pozwala także odkryć, co moich klientów motywuje i w jakim środowisku najlepiej działają. Umożliwia pogłębienie świadomości tego, nad jakimi umiejętnościami powinni popracowaći w jaki sposób zmienić swoje zachowanie, by osiągać lepsze wyniki.

Test stosowany jest również podczas rekrutacji, budowania zgranego zespołu i usprawniania pracy w grupie, czy też rozwijania umiejętności przywódczych.

Co da mi ten kurs?

Dzięki przejściu przez wszystkie części modelu BOHATER, czyli zastosowaniu modelu 3W:

 • zrozumiesz, w czym jesteś naprawdę mocny
 • będziesz skutecznie wykorzystywać swoje mocne strony w pracy, biznesie oraz w domu
 • mądrze zarządzisz swoimi słabymi stronami
 • zmodyfikujesz swoje zachowania w odpowiedni sposób, dzięki zrozumieniu swojego dominującego stylu zachowania (wykonasz test diagnostyczny DISC)
 • przestaniesz porównywać się z innymi
 • staniesz bardziej pewny siebie, uwierzysz we własne siły i będziesz odważnie działać w zgodzie ze sobą
 • łatwiej zdecydujesz jakiego rodzaju pracy (a może to czas na własny biznes?) poszukujesz
 • będziesz działać bazując na swojej sile, zamiast skupiać się na tym co nie działa


Bo każdy z nas jest BOHATEREM dnia codziennego, tylko trzeba odwagi, by wziąć sprawy we własne ręce!

Dlaczego stworzyłam ten kurs?

Moje motto to słowa Stephena Coveya: Cóż jest wart wysiłek związany z mozolnym wspinaniem się po szczeblach sukcesu, jeśli ma nas doprowadzić do konkluzji, że drabina była oparta o niewłaściwą ścianę?

Swoją drabinę przestawiałam długie lata od ściany do ściany, zdobywając umiejętności, gromadząc wiedzę i cenne – nie zawsze przyjemne – doświadczenia. Wreszcie znalazłam odpowiednią ścianę. Jestem pewna, że każdy szczebel, który na niej pokonuję przybliża mnie do celu.

Moje przesłanie dla każdego, z kim pracuję to: nie bój się przestawić swojej drabiny! W końcu, jak mówi japońskie przysłowie: Nieważne, jak długo jechałeś złą drogą, zawsze możesz zawrócić.

Po latach kroczenia krętymi ścieżkami, pragnę pomóc innym szybciej je wyprostować. W porę zrozumiałam, co jest kluczowym elementem skutecznego działania i pragnę sie tym dzielić z innymi.

Najważniejszym składnikiem efektywnego i skutecznego działania jest oparcie się na swoich mocnych stronach, a nie wieczne naprawianie swoich słabości i rozpraszanie swojej energii na sprawy, które nie są istotne.

Nie jesteśmy “zepsuci”, nie musimy nieustannie czegoś naprawiać, poprawiać i skupiać naszej energii na ulepszaniu czegoś, co nie jest i nie będzie naszą mocną stroną.

Zamiast tego lepiej usprawnić swoje mocne strony, zbudować z nich fundamenty swoich działań na co dzień i mądrze zarządzać swoimi słabymi stronami.

Jak to zrobić? Dzięki przejściu przez trzyetapowy, mój autorski prosty System 3W: , którego podstawą jest system BOHATER: 7 logicznych i spójnych kroków, które prowadzą Cię od identyfikacji Twoich mocnych stron do ich odpowiedniego używania w domu i w pracy!

Czuję, że każdy z nas ma OBOWIĄZEK wykorzystywać dary od losu w jak najlepszy sposób, a ja od lat pomagam w tym innym. Zapraszam Cię do wspólnej podróży!

„Nie masz wpływu na to, jakie karty otrzymałeś od losu. Masz jednak obowiązek ugrać jak najwięcej tym, co dostałeś.” (Christopher Sommer)

"Od 2013 roku miałem bezcenną możliwość i przyjemność uczestniczyć w regularnych, indywidualnych sesjach coachingu kariery z panią Klaudią Kałążną. Pozwoliło mi to bardzo jasno ukierunkować się zawodowo. W bardzo krótkim czasie zauważyłem, że techniki stosowane przez Klaudię przekładają się na konkretnie osiągnięcia.

Przez ostatni rok Klaudia przeprowadzała ze mną głównie sesje leadership coachingu, skupiając się na tematyce: efektywności osobistej, w tym zarządzaniem sobą w czasie. Muszę przyznać, iż jedne z moich ulubionych serii zajęć z Klaudią to te, które dotyczyły nowych wyzwań w pracy i komunikacji w biznesie. To dzięki naszym sesjom odkryłem fascynujący świat różnych stylów komunikacji i zachowań. Poznałem także techniki, które wyraźnie poprawiły jakość zarówno mojej pracy, jak i komunikacji, oraz przełożyły się na wzmocnienie moich relacji z kadrą zarządzającą.

Jaki wpływ na moje życie zawodowe miał coaching z Klaudią? Właściwie to dzięki coachingowi z nią odkryłem to, co naprawdę lubię i chcę robić. Teraz to robię na co dzień i jestem w tym – nieskromnie mówiąc – bardzo dobry. Kompletnie zmieniłem branżę, pracę, kraj zamieszkania. Po prostu zmieniłem wszystko od A do Z, przechodząc z edukacji i parzenia kawy w coffee shopach do świata biznesu. Obecnie jestem Brand Managerem w jednej z największych firm sektora FMCG na świecie. Zarządzam dużą marką, dbam o rozwój relacji biznesowych i współtworzę strategię rozwoju firmy. Bawię się dobrze!

Klaudia ma obszerną wiedzę, doświadczenie życiowe, techniki i umiejętności docierania do zagmatwanych spraw. Jest ona osobą empatyczną i ciepłą, ale równocześnie stanowczą, godną zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalną – skupioną na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam Klaudię, jako coacha każdej napotkanej osobie!

Sebastian Wróbel, Marketing Manager, Kerry Group (obecnie w Colian Group)

"Uczestniczyłam w warsztatach dotyczących zarządzania konfliktem i rozwoju kompetencji przywódczych w ramach programu „Local Leaders”. Klaudia to bardzo profesjonalna trenerka, która posiada ogromny zasób wiedzy.

Podoba mi się, że podczas warsztatów podaje bardzo użyteczne, praktyczne przykłady, które można zastosować w życiu codziennym.

Joanna Czerniejewska, pracownik Irish Cancer Society"

Jaka jest moja rola w tym procesie?


Moją rolą jest przeprowadzić Cię przez cały autorski proces - SYSTEM 3W: WYKRYJ - WZMOCNIJ - WYKORZYSTAJ. Sama przez niego przeszłam, a teraz przeprowadzam moich klientów zarówno w czasie pracy indywidualnej, jak i podczas warsztatów grupowych.

Pracuję według tego systemu z moimi klientami, którzy chcą działać efektywniej w dotychczasowej pracy lub własnym biznesie i wykorzystać w niej swój pełen potencjał. Wielu z nich chce zmienić swoją pracę na taką, w której będą lepiej działać i przygotowują się do rekrutacji.

System 3W pomoże Ci zidentyfikować mocne strony także w życiu prywatnym, by lepiej budować relacje z bliskimi.

"Uczestniczyłam w warsztacie: „Jak odkryć swój głos i pokazać go światu?”. Szkolenie dobre, bo pomocne. Wiem, po co przyszłam, a wyszłam z „nadwyżką” towaru! Po warsztatach zdecydowałam się na pracę indywidualną z Klaudią w zakresie coachingu kariery i biznesu, ponieważ po wielu miesiącach prób i błądzenia spotkałam kogoś, kto potrafi spleść piękny bukiet z pojedynczych umiejętności, zalet, planów i marzeń.

Klaudia rozdrapie rany, ukłuje, pociągnie za warkocz, żeby potem nauczyć jak nakleić plaster, rozmasować ranę, spiąć włosy i walczyć o siebie i swoje życie!"

Katarzyna Kowalska, instruktorka Zumby: Zing Effect, doradca żywieniowy, aktywistka i twórczyni wielu projektów pomagających cieszyć się życiem, uczyć, odkryć siebie, tupnąć na świat i chcieć więcej"

"Panią Klaudię Kałążną miałem przyjemność poznać na jednym ze szkoleń dla przedsiębiorców lub osób planujących otworzyć własną firmę, które było współorganizowane przez Instytut Studiów Wschodnich oraz Forum Polonia w Dublinie. Ponieważ byłem wówczas osobą przygotowującą się do otwarcia własnego biznesu potrzebowałem wsparcia szkoleniowego. Nie myślałem jeszcze o pracy z osobistym coachem biznesowym.

Pierwsze spotkanie z Panią Klaudią było bardzo pozytywnym doświadczeniem. Od samego początku odnosiłem wrażenie, że jest ona nie tylko świetnym coachem, ale także osoba o bogatym doświadczeniu i niezwykłych umiejętnościach szkoleniowych i konsultingowych.

Jako osoba o artystycznym usposobieniu, nie zawsze potrafiłem skupić się nad jednym zadaniem, uporządkować cele i wyodrębnić najcenniejsze cechy swojego charakteru oraz silne strony. Pani Klaudia przeprowadziła ze mną kompleksowe sesje coachingowe, co pomogło mi na trwałe zreorganizować i uporządkować moje cele w zakresie rozwoju osobistego i budowania biznesu w sposób autentyczny, czyli w zgodzie z moimi najgłębszymi wartościami i pragnieniami.

Moim zdaniem Pani Klaudia jest osobą o wyjątkowej wytrwałości i dociekliwości. Charakteryzuje się profesjonalizmem i uporem w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw i porządkowaniu ich, jak również w planowaniu kolejnych kroków na drodze do realizacji celów. Sposób prowadzenia sesji coachingowych, celność rad oraz świeże spojrzenie na moją działalność przyniosła mi olbrzymie korzyści rozwojowe. Pozwoliły one na lepsze spojrzenie na samego siebie i podążanie, jak się póżniej okazało, w odpowiednim kierunku.

Z całego serca zachęcam do pracy z Panią Klaudią Kałążną każdego, kto na pewnym etapie swojego życia potrzebuje rozwinięcia swych skrzydeł zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.

Paweł Jasiński, artysta i przedsiębiorca, założyciel, TREE ART STUDIO

Jak wygląda kurs od środka?

Kurs składa się z 7 modułów, podzielonych na krótkie lekcje. Uczysz się w swoim tempie, korzystając z lekcji w formie nagrań video oraz wykonując praktyczne narzędzia, które możesz pobrać (edytowalne pliki pdf).

Twój nauczyciel


Klaudia Kałążna
Klaudia Kałążna

strateg, doktor nauk humanistycznych, trener, doradca biznesowy, coach kariery, konsultant w zakresie zaawansowanej analizy behawioralnej w oparciu o narzędzie diagnostyczne DISC (Certified Behavioral Consultant).

Na co dzień wspieram ludzi, którzy pragną zmiany w zakresie kariery lub własnego biznesu w tym, aby mogli rozwinąć skrzydła, dobrze ustawić nawigację i lecieć w odpowiednim kierunku. Łączę wykształcenie i doświadczenie biznesowe z zamiłowaniem do odkrywania ludzkiego potencjału.

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie przedsiębiorca, trener i wykładowca. Czuję, że łączę w sobie trzy natury: badacza, przedsiębiorcy i artysty. Dopiero, kiedy pozwoliłam im wszystkim "dojść do głosu", poczułam się spełniona zawodowo i prywatnie. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam tutaj. Współtworzę z dwoma innymi kobietami już od dwóch lat projekt Markowa Maria podbija rynek! (pomoc w zmianie ścieżki kariery lub założeniu własnej firmy).

Współautorka dwóch książek oraz kilkunastu artykułów naukowych z zakresu gospodarki międzynarodowej oraz rynku pracy.

A prywatnie: szczęśliwa żona, pasjonatka gier planszowych i właścicielka pokaźnej kolekcji dinozaurów w różnej postaci.

Chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi i metod, za pomocą których pomagam? Zajrzyj tutaj. Zapraszam Cię także do mojej Czytelni.


Najczęściej zadawane pytania


Czy dam radę się uczyć online?
Lekcje są tak skonstruowane, by umożliwić samodzielną naukę i wykonywanie ćwiczeń. Oglądasz filmy oraz robisz narzędzia w swoim tempie, decydujesz, kiedy chcesz je wykonywać, zatem wybierasz najdogodniejszy dla Ciebie moment. Cały System został przystosowany właśnie do nauki online, ja sama tak się uczę i widzę niesamowite korzyści. Pamiętaj, że będziemy mieć również trzy spotkania na żywo w formie Webinariów, podczas których będę odpowiadać na pytania kursantów, by osobiście zadbać, że wszystkie ćwiczenia są jasne i rozwiewać wszelkie wątpliwości. Chcę być pewna, że wszyscy kursanci są otoczeni odpowiednią opieką.
A co, jeśli mi się nie uda odkryć moich mocnych stron?
Spokojnie, moje metody pracy i narzędzia użyte w kursie zostały przetestowane na setkach osób, w tym na mojej własnej skórze! Zrobisz do tego test DISC, który sam w sobie jest tak potężnym narzędziem diagnostycznym, że w połączeniu z przejściem przez 7 kroków mojego Systemu 3W da ci trwałe fundamenty, na których będziesz opierać swoje codzienne działania i zbudujesz cegiełka po cegiełce to, co masz w planach. Otrzymasz wiedzę o sobie oraz wcielisz ją w życie - to nie są teoretyczne wykłady, ale Twoja samodzielna praca wymagająca zaangażowania i poważnego podejścia, a ja w tej drodze jestem tylko Twoim przewodnikiem, który pomaga Ci przejść przez cały model BOHATER system 3W.
Na czym polega gwarancja zwrotu?
Daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, ponieważ tak bardzo wierzę w to, że moje narzędzia i cały logicznie ułożony dla Ciebie System 3W pomogą Ci dokonać zmiany w ważnych obszarach Twojego życia. Jestem przekonana, że stanie się, tak, jeżeli naprawdę poważnie do tego podejdziesz i zaangażujesz się w każdą lekcję. Jeżeli nie staniesz się fanem tego kursu, a moja praca włożona w niego nie przyniesie Ci żadnych rezultatów, masz 30 dni na rezygnację z kursu pod warunkiem, że: wyślesz do mnie dokładnie wypełnione ćwiczenia z pierwszych trzech modułów w przypadku wykorzystania przez Ciebie testu DISC, otrzymasz kwotę pomniejszoną o 180 zł.
Jak długo mam dostęp do kursu?
Masz gwarantowany minimalny dostęp na 24 miesiące od dnia, w którym kurs wystartuje! Wolę, nie zaręczać Ci, że dostęp jest dożywotni, ale zrobię wszystko, by tak się stało. Myślę, że w ciągu dwóch lat dasz radę spokojnie zrobi kurs, tym bardziej, że narzędzia do samodzielnej pracy (edytowalne formularze pdf) możesz pobrać na swój komputer.
Nie wiem, czy mnie stać na ten kurs
To Twoja decyzja, ja mogę tylko podpowiedzieć: pomyśl o tym, czy stać Cię na tkwienie w miejscu, w którym jesteś, a potem oblicz, ile dla Ciebie jest warte to, by ta sytuacja uległa zmianie. Ile dla Ciebie jest warta wiedza, którą możesz zastosować w praktyce nie tylko raz, ale właściwie przez całe życie i nie tylko w jednym jego obszarze, ale w każdym? Myślę, że wyceniłbyś ja na więcej niż kilkaset złotych…
Jak mogę sprawdzić, czy taka forma jest dla mnie?
Jeżeli nadal nie wiesz, czy forma online jest dla Ciebie i chcesz to sprawdzić, spróbuj przejść przez darmowy kurs, który otrzymasz, kiedy zapiszesz się na listę oczekujących na ten kurs, Biorąc pod uwagę to, że z mojego systemu uczestnicy skorzystali zarówno w czasie spotkań “na żywo”, jak i online, myślę, że możesz mi zaufać w tym względzie!

"Pani Klaudia pomogła mi dokonać wglądu w moją osobowość.

Podczas szkolenia liderskiego przeanalizowałem moje mocne i słabe strony.

Maciej Koczur, ratownik medyczny, National Ambulance Service, HSE, Irlandia"

"Super profesjonalnie i ciekawie przeprowadzone szkolenie. Klaudia to trenerka kompetentna, ciekawa, inteligentna, inspirująca. Wyniki testów przeprowadzonych podczas szkolenia po pierwsze były dla mnie zaskoczeniem, po drugie pozwoliły na poznanie własnych słabych i mocnych stron. Wiem, że można i trzeba pracować nad sobą, żeby osiągnąć to, do czego się dąży.

Z wielką nadzieją czekam na kolejną okazję do spotkania z dr. Kałążną.

Joanna Dunaj, prawniczka

"Warsztaty na temat tego, w jaki sposób swoje pragnienia i talenty pokazać światu oraz przekuć w biznes, bardzo pomogły mi zidentyfikować przeszkody, które niejednokrotnie sama stawiam na swojej drodze, próbując zrealizować moje marzenia o rozwinięciu własnej działalności gospodarczej. Teraz wiem, jak nad nimi pracować i tylko ode mnie zależy, w jaki sposób tę wiedzę wykorzystam.

Polecam ten kurs wszystkim tym, którzy nie wiedzą w jaki sposób zamienić swoje hobby w pracę, np. artystom."

Marta Stokłosa, fotografka, pracownik banku

KURS STARTUJE JESIENIĄ! Chcesz ruszyć już teraz z miejsca? Na dobry początek pobierz prezent: kod promocyjny dający Ci DARMOWY dostęp do MINI kursu o mocnych stronach (o wartości 77,49 zł) i zapisz się na na listę oczekujących na wiosenny kurs z pełnym systemem 3W - model BOHATER.

Dzięki temu będziesz wiedzieć szybciej o ofercie specjalnej i terminie przedsprzedaży. Będziez otrzymywać ode mnie również inne darmowe materiały - wiedza prosto do Twojej skrzynki!

 

"Klaudia ma niesamowite, indywidualne podejście do każdego klienta. W bardzo precyzyjny sposób wyłapuje małe niuanse, które są bardzo istotne w prowadzeniu biznesu. Klaudia, jako trener, jest konkretna, rzeczowa i bardzo uważnie słucha tego wszystkiego, co chcesz jej przekazać. Jeżeli posiadasz własny biznes lub chcesz zmienić ścieżkę kariery, to Klaudia – zarówno jako trener, jak i coach – pomoże ułożyć rozsypane puzzle Twojego biznesu lub życia prywatnego w satysfakcjonującą Cię w pełni całość.

Co dała mi praca z Klaudią?
Coaching indywidualny i grupowy z Klaudią dał mi konkretną wizję i misję mojego zaczynającego się wówczas biznesu. Dowiedziałam się jak ruszyć i w którym kierunku iść. Jeżeli chcesz zaprojektować i namalować pełny, zgodny z Tobą obraz Twojego biznesu i kariery zawodowej, polecam kilka lub kilkanaście sesji indywidualnych oraz zajęcia grupowe.

Byłam już uczestniczką kilku grupowych zajęć przeprowadzonych przez Klaudię, jak również jednej sesji indywidualnej. Po indywidualnej sesji z Klaudią jestem bardzo zadowolona i mam ustalone priorytety oraz jasność co do ról, jakie spełniam w życiu. Dzięki tej sesji „wyszłam na prostą”, gdyż pozbyłam się wyrzutów sumienia związanych z organizacją moich zadań. Dzięki Klaudii zaplanowałam sobie mądrze i w zgodzie ze sobą tydzień i miesiąc, aby moje poszczególne życiowe role nie kolidowały ze sobą, lecz współgrały i się wzajemnie wspierały. Mam teraz poczucie, że to ja panuję nad moim biznesem i życiem prywatnym, a oprócz tego, mam jeszcze czas wolny tylko dla siebie!

Dla kogo jest praca z Klaudią?
Nie lubię używać wyrażenia „dla wszystkich”, zatem zarekomenduję pracę z Klaudią przede wszystkim tym, którzy zaczynają swoją przygodę z biznesem i nie wiedzą „co i jak” oraz chcą uniknąć błędów. Dla tych, którzy stoją na bezdrożu szukania pracy, czy też planowania nowej ścieżki zawodowej zgodnej z ich predyspozycjami i pasjami. Z doświadczenia wiem, że jeśli masz szansę uniknąć błędów, to staraj się to zrobić. GroWings ruszy Ciebie i Twój biznes w prawidłowy sposób. Zainwestuj czas i pieniądze, bo nie będą one stracone.

DZIĘKUJĘ KLAUDIO za to, że pewnego dnia wzięłaś życie w swoje ręce i robisz to, co czujesz i przez tę pasję i wizję swojego życia stajesz się każdego dnia lepszą wersją samej siebie. Bo pokazujesz takim osobom jak ja, które same siebie biczują i myślą, że im nie wyjdzie albo że są do niczego, że to nieprawda! I że możemy iść za za głosem serca i intuicji, a tylko ciężka praca nad samą sobą przyniesie efekty. Biadolenie nad sobą nic nie zmieni. Klaudia i jej biznes GroWings jest dla mnie inspiracją każdego dnia. Śledzę jej biznesowy profil i z niecierpliwością czekam, co nowego pojawi się każdego dnia – i co najważniejsze – powracam do jej dawniej opublikowanych treści, kiedy czuję, że są mi potrzebne.

Anna Afshar, projektantka i właścicielka firmy, ArusCraft

"Polecam Klaudię, jako przewodnika po świecie biznesu i marketingu. Potrafi także pokazać krytyczne punkty w karierze i w jej planowaniu. Przeprowadzi największego sceptyka sprawnie przez ścieżki biznesowych i karierowych zawirowań!

Jaka jest Klaudia?

Pomocna. Profesjonalna. Uważna.

Trafnie rozpoznaje problemy i podpowiada rozwiązania. Wiedza i szybka reakcjana problem robi duże wrażenie. Uczestniczyłam już w kilku zajęciach warsztatowych, podczas których były stosowane różne metody – mnie najbardziej pomogły ciekawe ćwiczenia coachingowe, które spowodowały, że usystematyzowałam swoje dotychczasowe doświadczenia, sukcesy i porażki.

Każdy z jej warsztatów generuje także wiele pytań, na które trzeba odpowiedzieć sobie samemu, a ponadto prowadzą one do – jakże cennej – samoświadomości na różnych poziomach."

Iwona Kręciwilk, artystka, Zig Zak Gallery