Zadbaj o CAŁOŚĆ!

Wykonaj audyt zarządzania swoją energią i odzyskaj ją, by efektywnie działać!

Czy któraś z tych sytuacji dotyczy Ciebie?

 • odhaczasz zadania, ale ciągle czujesz, że to, co jest najważniejsze w Twoim życiu, ciągle leży odłogiem
 • pijesz hektolitry kawy, wstajesz coraz wcześniej i jesteś notorycznie wyczerpany
 • czujesz się wypalony i chcesz odzyskać energię do działania
 • widzisz, że pewne sfery Twojego życia są zaniedbane
 • czujesz, że najważniejsze rzeczy w życiu ciągle Ci umykają, coś tracisz, ale nie masz pewności co to jest
 • nie czujesz się spełniony w swoich rolach życiowych
 • chcesz skończyć z ciągle rosnącą listą rzeczy do zrobienia na rzecz mądrego podejścia do planowania zadań
 • coś Cię omija i "nie czujesz, że żyjesz”

Byłam jak stary wiatrak, który bez ustanku pracował, a efektów nie było widać...

Kiedyś dotyczyły mnie prawie wszystkie z powyższych sytuacji. Pamiętam, ten dzień, kiedy obudziłam się w hotelu podczas kolejnej podróży służbowej i zaczęłam zadawać sobie pytanie, gdzie ja właściwie jestem? W Budapeszcie? W Bukareszcie?

Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i przyjrzeć się swojemu życiu i temu, w jaki sposób wydatkuję swoją energię oraz NATYCHMIAST wcielić plan działania!

Wykonałam dla siebie uczciwie AUDYT wydatkowania mojej energii, bo w porę zrozumiałam, że nie o odhaczanie zadań tutaj chodzi… lecz o MĄDRE nimi zarządzanie i zadbanie o cztery kluczowe potrzeby człowieka. Teraz idę przez życie z pełną świadomością tego, jak ważne jest skupienie się na tym, co ważne, dbanie o swoje potrzeby i świadome zarządzanie tym, w co inwestujemy nasz czas i energię.

Zapraszam każdego z moich klientów do wykonania takiej całościowej, prostej analizy oraz uczciwego odpowiedzenia sobie na pytanie: co mogę zrobić już TERAZ, by naładować moje akumulatory oraz działać skutecznie i efektywnie?

Zapraszam również Ciebie do wykonania audytu i wzięcia spraw w swoje ręce!

Zacznij już TERAZ!Jak wygląda kurs od środka?

Kurs składa się ze kilku modułów, podzielonych na krótkie lekcje. Uczysz się w swoim tempie, korzystając z lekcji w formie nagrań video oraz używając praktycznych narzędzi, które możesz pobrać (edytowalne pliki PDF).

Program kursu


  WSTĘP
Dostępny w dni
dni Po zapisie na kurs
  AUDYT INWESTOWANIA ENERGII - marnotrawienie i oszczędzanie naszych zasobów
Dostępny w dni
dni Po zapisie na kurs
  ZAKOŃCZENIE - mądrze zaplanuj inwestowanie i regenerację Twoich zasobów energetycznych
Dostępny w dni
dni Po zapisie na kurs

Jako osoba o artystycznym usposobieniu, nie zawsze potrafiłem skupić się nad jednym zadaniem, uporządkować cele i wyodrębnić najcenniejsze cechy swojego charakteru oraz silne strony. Pani Klaudia przeprowadziła ze mną kompleksowe sesje coachingowe, co pomogło mi na trwałe zreorganizować i uporządkować moje cele w zakresie rozwoju osobistego i budowania biznesu w sposób autentyczny, czyli w zgodzie z moimi najgłębszymi wartościami i pragnieniami.

Moim zdaniem Pani Klaudia jest osobą o wyjątkowej wytrwałości i dociekliwości. Charakteryzuje się profesjonalizmem i uporem w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw i porządkowaniu ich, jak również w planowaniu kolejnych kroków na drodze do realizacji celów.

Z całego serca zachęcam do pracy z Panią Klaudią Kałążną każdego, kto na pewnym etapie swojego życia potrzebuje rozwinięcia swych skrzydeł zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.

Paweł Jasiński, Artysta, Założyciel TREE ART STUDIO

Zacznij już TERAZ!Twój nauczyciel


Klaudia Kałążna
Klaudia Kałążna

strateg, doktor nauk humanistycznych, trener, doradca biznesowy, coach kariery, konsultant w zakresie zaawansowanej analizy behawioralnej w oparciu o narzędzie diagnostyczne DISC (Certified Behavioral Consultant).

Na co dzień wspieram ludzi, którzy pragną zmiany w zakresie kariery lub własnego biznesu w tym, aby mogli rozwinąć skrzydła, dobrze ustawić nawigację i lecieć w odpowiednim kierunku. Łączę wykształcenie i doświadczenie biznesowe z zamiłowaniem do odkrywania ludzkiego potencjału.

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie przedsiębiorca, trener i wykładowca. Czuję, że łączę w sobie trzy natury: badacza, przedsiębiorcy i artysty. Dopiero, kiedy pozwoliłam im wszystkim "dojść do głosu", poczułam się spełniona zawodowo i prywatnie. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam tutaj. Współtworzę z dwoma innymi kobietami już od dwóch lat projekt Markowa Maria podbija rynek! (pomoc w zmianie ścieżki kariery lub założeniu własnej firmy).

Współautorka dwóch książek oraz kilkunastu artykułów naukowych z zakresu gospodarki międzynarodowej oraz rynku pracy.

A prywatnie: szczęśliwa żona, pasjonatka gier planszowych i właścicielka pokaźnej kolekcji dinozaurów w różnej postaci.

Chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi i metod, za pomocą których pomagam? Zajrzyj tutaj. Zapraszam Cię także do mojej Czytelni.


Jest to KURS w ramach CYKLU: “EFEKTYWNE DZIAŁANIE - wyznaczaj mądrze cele i rób właściwe rzeczy!” - nagranie kursu przeprowadzonego online dla grupy ponad dwustu osób!
Ten kurs pomoże Ci:

 • wcielić w życie mądre podejście do planowania zadań
 • zbadać, które sfery i role życiowe są zaniedbane
 • zidentyfikować, którędy wycieka Twoja energia
 • podjąć pierwsze kroki na drodze do odzyskania chęci do działania i kontroli nad swoim czasem
 • codziennie monitorować swoje zapasy energii i dbać o jej nieustanną regenerację
 • świadomie zarządzać sobą w czasie, czyli zawsze brać pod uwagę nasze ważne role życiowe i cztery podstawowe potrzeby, które są podstawą tego, by skutecznie i efektywnie działać
 • pozbyć się wyrzutów sumienia z powodu niezrealizowania wszystkich zadań, na rzecz poczucia zadowolenia z tego, że to co naprawdę ważne zostało wykonane

Praca z Klaudią doprowadziła mnie przede wszystkim do sprecyzowania swoich celów i priorytetów. Jestem osobą kreatywną, mającą wiele pomysłów i mój problem polegał na tym, że często nie mogłam się zdecydować co mam w danej chwli wybrać. W czasie naszych sesji zaczęłyśmy od określenia moich podstawowych wartości życiowych. Dzięki temu jasno sprecyzowałam swoje cele. Pomoc otrzymałam również w zakresie organizacji swojego czasu, a także technik komunikacji w biznesie. Dzięki naszym sesjom udało mi się połączyć wiele – z pozoru nie połączonych ze sobą – celów w jedną całość.

Klaudia jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną, jednocześnie jest bardzo konkretna i rzeczowa. Cechuje ją wielka inteligencja, analityczny, a zarazem otwarty umysł i doświadczenie. Nie brak jej także poczucia humoru, co w pracy indywidualnej jest ważne.

Na pewno będę kontynuować pracę z Klaudią, ponieważ jest ona niezastąpionym doradcą w sprawach własnego biznesu, czyli kierunku, który obrałam. Praca z Klaudią, jako doradcą, dodaje mi pewności siebie. Polecam ją z całego serca.

Sylwia Bartosz, dziennikarka, blogerka, artystka, pasjonatka duchowego rozwoju

"Byłam już uczestniczką kilku grupowych zajęć przeprowadzonych przez Klaudię, jak również jednej sesji indywidualnej. Po indywidualnej sesji z Klaudią jestem bardzo zadowolona i mam ustalone priorytety oraz jasność co do ról, jakie spełniam w życiu. Dzięki tej sesji „wyszłam na prostą”, gdyż pozbyłam się wyrzutów sumienia związanych z organizacją moich zadań. Dzięki Klaudii zaplanowałam sobie mądrze i w zgodzie ze sobą tydzień i miesiąc, aby moje poszczególne życiowe role nie kolidowały ze sobą, lecz współgrały i się wzajemnie wspierały. Mam teraz poczucie, że to ja panuję nad moim biznesem i życiem prywatnym, a oprócz tego, mam jeszcze czas wolny tylko dla siebie!

Anna Afshar, projektantka i właścicielka firmy, ArusCraft


Najczęściej zadawane pytania


Czy dam radę się uczyć online?
Lekcje są tak skonstruowane, by umożliwić samodzielną naukę i wykonywanie ćwiczeń. Oglądasz filmy oraz robisz narzędzia w swoim tempie, decydujesz, kiedy chcesz je wykonywać, zatem wybierasz najdogodniejszy dla Ciebie moment. Kurs ten został przystosowany właśnie do nauki online, ja sama tak się uczę i widzę niesamowite korzyści.
Skąd pewność, że kurs spełni moje oczekiwania?
Moje metody pracy i narzędzia użyte w kursie zostały przetestowane na setkach osób, w tym na mojej własnej skórze! Otrzymasz wiedzę, którą wcielisz w życie dzięki narzędziom, które możesz pobrać w formie arkuszy roboczych. To nie są teoretyczne wykłady, ale Twoja samodzielna praca wymagająca zaangażowania i poważnego podejścia i powodzenie zależy tutaj w największej mierze od Ciebie i Twojej gotowości do zmiany.
Jak długo mam dostęp do kursu?
Masz gwarantowany minimalny dostęp na 24 miesiące od dnia, w którym zakupisz kurs! Myślę, że w ciągu dwóch lat dasz radę spokojnie zrobić kurs, tym bardziej, że narzędzia do samodzielnej pracy (edytowalne formularze pdf) możesz pobrać na swój komputer.
Nie wiem, czy mnie stać na ten kurs
To Twoja decyzja, ja mogę tylko podpowiedzieć: pomyśl o tym, czy stać Cię na tkwienie w miejscu, w którym jesteś, a potem oblicz, ile dla Ciebie jest warte to, by ta sytuacja uległa zmianie.

Klaudia z pasją dzieli się swoją wiedza, a jest czym! Profesjonalna i przygotowana, a przede wszystkim żywo zainteresowana drugim człowiekiem, zawsze wyciągająca rękę gotową do pomocy.

Umie przycisnąć, dać “mentalnego” kopniaka, kiedy jest niezbędny, pomóc się zorganizować i znaleźć stosowne informacje.

Polecam zarówno warsztaty grupowe, jak i indywidualne spotkania z Klaudią.

Opłaca się i warto!

Kamila Brzozowska, pracownik kuratorium w Irlandii

Zacznij już TERAZ!