Zidentyfikuj mocne strony i zrób z nich użytek!

Zobacz, w czym naprawdę jesteś dobry, doceń siebie i zapomnij w końcu o słabościach!

Ten kurs pomoże Ci:

  • ruszyć z miejsca w pracy i biznesie, dzięki temu, że zaczniesz mądrze wykorzystywać Twoje mocne strony
  • działać efektywnie dzięki zrozumieniu w czym tkwi Twoja prawdziwa siła
  • mądrze wcielać wiedzę o Twoich mocnych stronach w życie
  • przestać ciągle zastawiać się nad tym, co jeszcze musisz w sobie “naprawić”
  • docenić swoje naturalne predyspozycje i zainteresowania
  • stać się pewnym siebie i działać w zgodzie ze sobą
  • zidentyfikować i zrozumieć Twój styl działania, dzięki wykonaniu krótkiego kwestionariusza


Jak wygląda kurs od środka?


Kurs składa się z trzech modułów, podzielonych na krótkie lekcje. Uczysz się w swoim tempie, korzystając z lekcji w formie nagrań video oraz wykonując praktyczne narzędzia, które możesz pobrać (edytowalne pliki pdf).

Twój nauczyciel


Klaudia Kałążna
Klaudia Kałążna

strateg, doktor nauk humanistycznych, trener, doradca biznesowy, coach kariery, konsultant w zakresie zaawansowanej analizy behawioralnej w oparciu o narzędzie diagnostyczne DISC (Certified Behavioral Consultant).

Na co dzień wspieram ludzi, którzy pragną zmiany w zakresie kariery lub własnego biznesu w tym, aby mogli rozwinąć skrzydła, dobrze ustawić nawigację i lecieć w odpowiednim kierunku. Łączę wykształcenie i doświadczenie biznesowe z zamiłowaniem do odkrywania ludzkiego potencjału.

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie przedsiębiorca, trener i wykładowca. Czuję, że łączę w sobie trzy natury: badacza, przedsiębiorcy i artysty. Dopiero, kiedy pozwoliłam im wszystkim "dojść do głosu", poczułam się spełniona zawodowo i prywatnie. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam tutaj. Współtworzę z dwoma innymi kobietami już od dwóch lat projekt Markowa Maria podbija rynek! (pomoc w zmianie ścieżki kariery lub założeniu własnej firmy).

Współautorka dwóch książek oraz kilkunastu artykułów naukowych z zakresu gospodarki międzynarodowej oraz rynku pracy.

A prywatnie: szczęśliwa żona, pasjonatka gier planszowych i właścicielka pokaźnej kolekcji dinozaurów w różnej postaci.

Chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi i metod, za pomocą których pomagam? Zajrzyj tutaj. Zapraszam Cię także do mojej Czytelni.Najczęściej zadawane pytania


Czy dam radę się uczyć online?
Lekcje są tak skonstruowane, by umożliwić samodzielną naukę i wykonywanie ćwiczeń. Oglądasz filmy oraz robisz narzędzia w swoim tempie, decydujesz, kiedy chcesz je wykonywać, zatem wybierasz najdogodniejszy dla Ciebie moment. Kurs ten został przystosowany właśnie do nauki online, ja sama tak się uczę i widzę niesamowite korzyści.
Skąd pewność, że kurs spełni moje oczekiwania?
Moje metody pracy i narzędzia użyte w kursie zostały przetestowane na setkach osób, w tym na mojej własnej skórze! Otrzymasz wiedzę, którą wcielisz w życie dzięki narzędziom, które możesz pobrać w formie arkuszy roboczych. To nie są teoretyczne wykłady, ale Twoja samodzielna praca wymagająca zaangażowania i poważnego podejścia i powodzenie zależy tutaj w największej mierze od Ciebie i Twojej gotowości do zmiany.
Jak długo mam dostęp do kursu?
Masz gwarantowany minimalny dostęp na 24 miesiące od dnia, w którym zakupisz kurs! Myślę, że w ciągu dwóch lat dasz radę spokojnie zrobić kurs, tym bardziej, że narzędzia do samodzielnej pracy (edytowalne formularze pdf) możesz pobrać na swój komputer.
Nie wiem, czy mnie stać na ten kurs
To Twoja decyzja, ja mogę tylko podpowiedzieć: pomyśl o tym, czy stać Cię na tkwienie w miejscu, w którym jesteś, a potem oblicz, ile dla Ciebie jest warte to, by ta sytuacja uległa zmianie.

Zacznij już TERAZ!